SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 192
Siema wypisuje czasem i zadaje banalne moze pytania ale dla mnie wazne bo szukalem i nie wiem jest na allegro taki produkt Chaparral MEGAVOL + EPI + TRENAVOL 3 PROHORMONY co wy o tym sadzicie cwicze juz ktorys rok i tak chce cos mocniejszego bo odzywki juz troche znam dobre są moim zdaniem ale ja chce cos mocniejszego

powoli a do celu!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 192
mam swiadomosc ze bylo takich mnustwo ale teraz gdy juz wiec co chcialem wiedziec dalej bede sie z forum uczyl. spoko

powoli a do celu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 192
aha no i tu uprzedzam nie piszcie o wymiarach i wog mnie konkretnie interesuje co waszym zdaniem i jak a nie jak mi pomoc ;)

powoli a do celu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
z takimi wymiarami jakie masz w profilu to wątpię żeby ktoś ci uradził rady , każda rada w tym przypadku będzie dla ciebie krzywdą ;) i moim zdaniem tak czy siak te 3 środki na 1 cykl to za dużo.Sam megavol by starczył.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 192
no wymiary slabe nawet nie pamietam jakies tam mam ale napewno sie duzo nie zmienily a dlatego cos chce bo lipa to nie wymiary nawet ^^

powoli a do celu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3143
lepiej uloz konkretna diete i zapodaj jakiegos stacka, bo mi to na ktorys rok cwiczenia nie wyglada, albo po prostu nie chce ci sie i myslisz ze ph zalatwi za ciebie sprawe. ale nie radze ci sie rzucac na to kombo, bo cie znokaltuje. jak juz koniecznie chcesz ph to kup sobie samo epi albo h-drol i zrob cykl.

do tego co miales zamiar zrobic twoj podpis nie pasuje

"powoli a do celu"

Zmieniony przez - rony10 w dniu 2011-01-05 20:34:44

Zmieniony przez - rony10 w dniu 2011-01-05 20:35:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 192
To wyglada tak cwicze juz tak z 3 rok z przerwami zawsze bo najwiecej i wytrwale zima a potem lato praca i nie ma tej rutyny nigdy sie w to nie bawilem dlatego nie mam wiedzy, diety tez nie stosowalem bralem kiedys metke i klepala dlatego mi brakuje tego ;) wyciskam 100kg w klacie 105 w bicu 38-39 i to nie chce juz isc ani tu ani tu mam takie wrazenie ze jak cwicze ok pompka jakas jest ale na drugi dzien flak dlatego chce cos mocnego bo pamietam kiedys biceps 2-3 dni bylo czuc ze cwiczyl i napiety. a wiec doswiadczenie w suple cos nie mam cwicze sam w domu nauczylem sie na silce wiec co sie dziwic ?

powoli a do celu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 192
Staż treningowy (lata) ciągle z przerwami
Wzrost (cm) 178
Waga (kg) 82
Obwód Bicepsa (cm) 39
Obwód Klatki (cm) 105
Obwód Pasa (cm) bd.
Wyciskanie leżąc (kg) 100
Wyciskanie na barki (kg) 60
Przysiad (kg) 70
Dieta? nie

powoli a do celu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3143
nozki zaniedbane... 70kg na nogi w 3 lata to katastrofa
kup sobie sam megavol. obwody i waga wskocza napewno.

skopiuje jedna z moich wypowiedzi co do tego brac bo nie chce mi sie pisac:

kup sobie do tego vitex ( niepokalanek ) i b6 zeby zbic prolaktyne, bo gino prawdopodobne.
vitex 2caps na czczo b6 200mg rano 200mg przed snem lub 400mg przed snem
mozesz wziasc tak:
1-2tydzien 2caps m-drol
3-4tydzien 2caps m-drol + 3caps epi
5-6tydzien 4caps epi
cisnienie bedzie skakac. omega 3 + wyciag z jemioly niezbedny
3 razy dziennie pij jemiole i bierz omega 3.
bedzie mulic watrobe. eseliv malo co pomoze.
ja bralem teraz na takim cyklu karczoch i milk thisle.
do posilku 2 razy dziennie po 1caps z kazdego.
odblok wystarczy ten co masz, apteczny raczej zbedny, ale mozesz wziasc jak chcesz.

kup sobie cos na stawy, koniecznie. ja nie kupilem, blad

m-drol to to samo co megavol
tyle ze megavol ma dodatki na regulacje cisnienia i regeneracje watroby

mozesz tez wziasc razem z epi. ale nie ma sensu i tak ci pojdzie bardzo dobrze

ale pamietaj dieta dieta i jeszcze raz dieta, jak jej nie bedzie to bedzie lipa. malo wejdzie a pozniej wszystko spadnie.

Zmieniony przez - rony10 w dniu 2011-01-05 21:15:22

Zmieniony przez - rony10 w dniu 2011-01-05 21:16:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 192
no nog nigdy nie cwiczylem ;) ale to na stojąco przysiad bo wypych to sporo sporo wiecej ale nie ma, gdzie cwiczyc

powoli a do celu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 192
no wlasnie u mnie ten blad z tom dietą ale poczytam i jakos moze mi sie uda. dzieki wielkie juz cos wiem jeszcze nie bede sie bral doczytam o tym co piszesz bo tak to te nazwy dla mnie kosmos i dopiero cos moze sie uda ;)

powoli a do celu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 192
a co do nog nie wyobrazam sobie nawet 100kg na barkach i z tym przysiad robic ;)hehe bo sównice lubilem ale nie pamietal ile

powoli a do celu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol

Następny temat

Panowie wszytko jeszcze raz !!!

WHEY premium