SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PCT z Arimidex

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 437
Jako, że muszę odstawić temat na długi czas (urodziło mi się kolejne dziecko - mniej czasu na wszystko ;/) to chcę zuzyć to co mam do PCT.
Generalnie ostało mi się ok 15 tab Nolvadexu oraz ok 13 tab Arimidexu. Generalnie mogę dokupić Nolvy ale wolałbym zuzyć wszystko co mam bo nie chce wyrzucać skoro za to zapłaciłem. Więc tak, chcę zrobić pct na nolvie a zaraz jak tylko ona się skończy dorzucić ari do końca (łącznie ok 30 dni nolva+ari).
Jest sens? Czy zrobić to na jednym środku?

Oczywiście HCG jest w PCT ale tu nie o tym.

Bomba była prosta enan 300mg e5d od 21 marca do 22 września - pół roku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12067 Napisanych postów 160515 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234689
Witaj.
Pytanie czy chcesz wykorzystać środki po to aby je wykorzystać czy chcesz przeprowadzić pct by dobrze się odblokować? Teoretycznie możesz wykonać odblok tak jak napisałeś jednak Musisz wziąć pod uwagę to że nolva jako tako nie niweluje problemu podwyższonego estradiolu. Jeżeli nie ma jakiegoś bardzo rozwiniętego problemu z estradiolem to tutaj wykorzystanie arimidexu w zupełności wystarczy Nie ma potrzeby do kupowania nolvadex. Rozumiem że wraz z hcg masz też przygotowany Clomid? Bo tutaj inhibitor aromatazy nie będzie grał głównej roli

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 437
Chcę je wykorzystać po to się aby dobrze odblokować. Wg mojej wiedzy i wiedzy ogólnodostępnej wcale nie potrzebuję Clomidu - mogę zrobić to samo tylko i wyłącznie na Nolvadexie. Wg. niektórych informacji lek ten jest zdecydowanie lepszy od Clomidu. Także tutaj mam dylemat jak to zrobić.
Mogę dokupić środki - jak pisałem wyżej - ale dobrze by było gdybym wykorzystał to co mam.

Tak jak pisałem wyzej:
HCG ok 10k iu (problemów z jajami nie miałem na cyklu, żadnej atrofii itp)
Nolva 1 - 14 dni
Ari 14 - 30 dni

estro trzymany w górnej granicy




Zmieniony przez - eterror w dniu 2023-09-25 21:49:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tarczyca

Następny temat

Podwyższone estro na htz

WHEY premium