SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arimidex

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
siema.

jak wiemy ari ma wpływ na efekty cyklu ale mnie interesuje czy ma tez wpływ na libido na cyklu?

pozdro.

Steroids adwenture in progress.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
raz tylko bralem IA (femare) i juz nie wezme przy masowce

libido w dol , samopoczucie slabe, efekty bardzo wolne.

jednak wole retencje

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
no własnie u mnie libido poszło drastycznie w dół nie wiem czy to wina fejka omki czy arimidexu.

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
stawiam na ari

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
odstaw ari.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35280
ile tego ari bierzesz?
u mnie bez zmian czy bralem ari na cyklu czy nie,tylko ze wtedy byl grany prop nie mixy
libido i tak mega

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
osobiscie nie stosowałbym ari tylko po to by retencje ograniczać/eliminować

IMO, arimidex TYLKO w walce z gino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
dsdamian, zalezy jakie dawki testa sa w cyklu uzyte

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
Fajnie Aleks że wpadłeś.
Kiedyś pisałeś gdzies, zupełnie nie pamietam gdzie, taki ogólny art o testosteronach.

Wspomniales tam iz IA warto stosowac w cyklach juz od 0,5g testa tygodniowo.

Ostatnimi czasy będą c na 500mg testa tygodniowo, miałem MNIEJSZĄ retencję niż na 400mg rok temu kiedy mniejsze o diecie miałem pojęcie.

IMO nie warto tego stosowac, sądze ze dojde kiedys i do 1g tygodniowo i ARI nie będe potrzebował ani nawet tamoxa na cyklu.

Wszystko zależy od predyspozycji, wiadomo, ale choćby mnie zalewało i wyglądałbym jak arbuz, nie łapałbym sie za ari, jak dla mnie zupełny brak sensu wybijać całe estro.


Jeśli jednak zauważyłbym początki gino, od razu bym zwalczał wlasnie ari bo wiadomo tamox działa inaczej i sie do tego "mniej" nadaje


PS.
Aleks , jak forma? Profil nadal aktuany, czy na siłownię coraz mniej czasu?

Zmieniony przez - dsdamian w dniu 2008-09-30 11:41:27
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
damian, ja nigdy nie pisalem arta o testosteronach (posiadam umysl czysto mamtematyczny a nie humanistyczny ten art byl zapewne autorstwa e-lite

Nawet na pewno -> https://www.sfd.pl/***_PODSTAWOWE_INFO_N/T_SAA,_INNYCH_***-t269811.html

Osobiscie stosuje ari w przypadku gdy tygodniowa dawka testosteronu jest w granicach 1 g.Dawka ari to 1/2 tbl co 3-4 dni.

Co do mojej formy to profil nadal aktualny nawet jest ciut lepiej

Trening silowy 3-4 razy w tyg w zupelnosci mi wystarcza

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Jak zwykle to zalezy, bralem femare w dawke 1/4 tabsa eod przy 750 testa na week, pozniej zwiekszonego do grama. Nie zanotowalem negatywnych efektow jezeli chodzi o libido, ale przyrosty faktycznie byly jak krew z nosa, jednak lecial lbm...cos za cos. Rowniez nigdy wiecej nie lapie sie za IA przy masowce, jednak do redukcji nie ma nic lepszego.
Byc moze strerydowe IA 3-ciej generacji, o ktorych nie raz wspominal Krzykacz maja nie powoduja takich efektow, warto wyprobowac.
PS. Tak jak Alex pisze IA w przy dawkach testa ponizej grama mijaja sie z celem, bo przyrosty bede bliskie zeru...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebne porady

Następny temat

Impreza u Krzykacza :-)

WHEY premium