SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostry ból po przyprawach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Przy jakich chorobach układu pokarmowego może być ostry ból po zjedzeniu nawet odrobiny ostrej przyprawy? Ból występuje po godzinie od posiłku a ilosc mieszanki przyprawy to 1/10 łyżeczki ...

Jelita ? Jaka diagnostyka ?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ale po co diagnostyka, najprościej odstawić czynnik sprawczy i po problemie. Bez ostrych przypraw spokojnie można żyć nie ma potrzeby męczyć się.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Kwestia czy coś się tam nie rozwija że jest tak gwałtowna reakcja? Wrzod jakiś czy inny kwiatek..Problem się tyczy mojej panny ,nigdy nie widziałem takiej relacji po odrobinie przyprawy...:/


Zmieniony przez - acidm w dniu 2/23/2024 9:41:08 AM

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12042 Napisanych postów 160435 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234400
Najlepszym sposobem będzie po prostu wykonanie gastroskopii. Jeżeli faktycznie jak chcecie do tematu podejść poważnie i zdiagnozować ewentualną przyczynę dlaczego ból żołądka występuje to niestety trzeba będzie tam zajrzeć. Opcjonalnie można coś wykonać badanie na obecność bakterii helicobacteri plorii. Oczywiście tego typu badanie również zostanie wykonane podczas gastroskopii lekarz bierze wtedy wycinek żołądka i jestem szczegółowo badany. Tak więc jeżeli chcecie zrobić faktycznie dobry szczegółowy przegląd to takie bym obrał kierunki
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Myślisz że po godzinie to jeszcze żołądek koze dawać takie objawy?Gastroskopię i tak zrobi :)

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
acidm
Kwestia czy coś się tam nie rozwija że jest tak gwałtowna reakcja? Wrzod jakiś czy inny kwiatek..Problem się tyczy mojej panny ,nigdy nie widziałem takiej relacji po odrobinie przyprawy...:/



Zmieniony przez - acidm w dniu 2/23/2024 9:41:08 AM


Każdy ma tez inna tolerancje na słone/kwaśne czy ostre. Jeden zje 5papryczk inny 0,5 i kwiczy.
Chcesz diagnozuj panne na wszelkie możliwe sposoby, tylko po co skoro problem występuje tylko ostrym a chyba prościej nie tykać skoro bez tego problemu brak ;)

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33087 Napisanych postów 23176 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278077
Mój kolega miał tak przy problemach z trzustką , ojciec szwagra zmarł na raka trzustki i też zawsze skarżył się na dolegliwości ( mocne kłucie ) po zjedzeniu bardzo ostrych przypraw . Idź do lekarza bo to może być nic i wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ja np jak zjem ostry sos to ok jest, ale jak juz to jest papryczka to czuje to na żołądku jak mnie muli.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94595 Napisanych postów 364557 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669424
Masz 40 na karku machnij w komplecie gastro i kolono ,jest poczatek roku może uda Ci się nawet na NFZ pod narkozą a jak nie to prywatnie pod narkozą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Niestety, ale nie jesteśmy w stanie stwierdzić tego jakie choroby będą generowały bolesność po spożyciu określonych przypraw, w tym przypadku pikantnych. Jest to zdecydowanie zbyt rozbudowane żeby wymieniać teraz wszystkie możliwe choroby. Poza tym, nie każda będzie powodowała tego typu odczucia. Co więcej, nie musisz nawet być chory na cokolwiek, żeby odczuwać bolesność po różnego rodzaju przyprawach, czy innych produktach. Każdy z nas jest inny i inaczej funkcjonuje nasz układ trawienny. Jak jesteś zaniepokojony, to sugeruję wykonać gastroskopię.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań krwi - interpretacja

Następny temat

Zamroczenie podczas treningu nóg

WHEY premium