SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostatni szlif podczas rzeźby

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 463 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11903
Dzień dobry
Potrzebuje pomocy ekspertów w dziedzinie odchudzania (czyli was )
Zacząłem w maju redukcje (około 15 maja)
Wszystko przebiegło ok obwody trochę w dół za dużo mięśni nie popaliłem (Zabezpieczyłem sie BCAA )
Trening miałem split 3 razy w tygodniu po treningu aeroby + dzień HIIT'ów wyglądało to tak

Pon - wolne
Wto - trening siłowy aeroby
Śro - HIIT
Czw - trening siłowy aeroby
Pią - wolne
Sob - trening siłowy aeroby
Nie - wolne

Brakuje mi w redukcji ostatniego szlifu (wyrzeźbiony dół brzucha i żyłka na bicepsie) i teraz moje pytanie co zrobić
Dodać aeroby? HIIT'y? A jak dodać to kiedy?
Kalorie z diety juz wyrzucałem podczas redukcji i już bym więcej nie chciał wyrzucać (nie głoduje ale wiadomo że to nie masowe wpierdzielanie) dodam że jestem Endo-ekto, łatwo łapie tłuszcz, chude kości (brak genu)
Wszelkie rady mile widziane
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
wklej diete z jednego dnia, na jakiej sie do tej pory redukowałes?

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 463 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11903


Dieta to low carbo na której jestem cały czas. Na redukcji tylko obciołem kalorie.

Tak wygląda dieta teraz po paru zmniejszeniach kalori

Zapotrzebowanie kaloryczne po -300 to 1980 kcal
BTW = 173 79 144

Oczywiście dieta orientacyjna nie jem ciągle ryżu zmieniam sobie produkty :P


Zmieniony przez - KaszFanek w dniu 2011-07-13 09:33:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 463 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11903
Podbijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
33 w łapie, w kościach rzeźbisz?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 463 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11903
No dużo tego nie ma ale chce zrzucić troche fatu bo ciągle zalega i przeszkadza.
Chce zredukować sie porządnie i zacząć robić czystą mase mięśniową. Genu do tego nie mam ale co poradzić :(
Poza tym stare dane!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozklad cwiczen

Następny temat

Dieta do oceny :D bedą sogacze :D

WHEY premium