SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostaryna - Relacja pierwszego cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 68 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 732
Witam wszystkich.
Po przeczytaniu wielu artykulow na forach polskich i angielskich, obejrzeniu paru filmikow stwierdzilem ze sprobuje cykl na ostarynie. Trenuje Teakwondo i w marcu mam nastepne zawody, dlatego pod nie chce sie lepiej przygotowac. Na silowni mam staz niedlugi bo zaledwie rok, jednak ze sportem jestem zwiazany juz dluzej.

A więc przechodzać do meritum mój cykl:
6 tygodni 20mg/dzień
2 tygodnie przerwy
6 tygodni 20mg/dzień (jeżeli badania będą pozytywne)
Zakupiłem obecnie ostaryne 120 tabsów - 17 funtów (cena strasznie mnie intryguje czy to nie fejk, bo brawn jest po 32funty, ale jest to firma Phoenix Nutrition, ma obecnie tysiace zadowolonych klientow i jest na rynku juz pare lat, wiec zaufam im + napisalem do nich o jakies potwierdzenie zawartosci)

Trening: Coś ala FBW(głównie martwy+wyciskania+przysiad) z progresją falową + obecnie 2 treningi TKD(mam jeszcze prace i studia, ciężko mi łączyć to wszystko razem)


Oprócz ostaryny suplementuję:
MSM 5g/dzień
witaminy z grupy B - 1 tabsa
Aspargin(miałem niedobór magnezu, już jest znaczna poprawa)
Wit C+cynk
350mg Ekstrat z granatu (90%) / dzień
Kreatyna mono 5g/dzień

W pogotowiu będzie nolvadex, ale wolałbym go nie używać.

Mam problem tutaj z badaniami na teścia. Musze przekonać lekarza, że je potrzebuje. Prywatnie ceny są tu kosmiczne, dlatego nie jestem w stanie zrobić ich teraz, jednak nigdy nie miałem żadnych problemów hormonalnych(jeszcze się nie spotkałem ze swoim GP, mam nadzieje że bedzie to wporzadku osoba). Ogólną morfologie mam sprzed 2 miesięcy, wszystko w normie więc nie powtarzam ich.


Edit:
Zapomniałem dodać
Wzrost 180, Waga 75. Ogółem kategoria w zawodach jest ->74 i ->76kg i w nich chciałbym wystartować. Więc cel można uznać za rekompozycje. Obecnie byłem na 2200kcal(redukcja). Podniosę kalorie do 2400-2500 i zobaczę jak zmieni się waga

Zmieniony przez - wiciup w dniu 2015-11-12 19:49:13

Zmieniony przez - wiciup w dniu 2015-11-12 20:00:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15272
Aby zdobyć skierowanie na badanie poziomu testosteronu od GP musisz ostro naściemniać (ospałość, brak chęci na seks, itp.) inaczej w Twoim wieku będzie ciężko go przekonać.
Jeśli chodzi o inne hormony to od razu Ci mówię, zapomnij. Ta Twoja ostaryna jeszcze we wrześniu była sprzedawana po 10 funtów, a biorąc pod uwagę, że jest to firma handlująca głównie witaminami i patrząc na ceny innych firm to raczej nie spodziewałbym się jakichkolwiek efektów. Ale sam tego nie brałem ani nikt z mojego otoczenia więc to takie moje gdybanie. Daj znać czy coś po tym poczujesz.

CO MNIE NIE ZALEJE TO MNIE WZMOCNI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 68 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 732
marsyl1976
Aby zdobyć skierowanie na badanie poziomu testosteronu od GP musisz ostro naściemniać (ospałość, brak chęci na seks, itp.) inaczej w Twoim wieku będzie ciężko go przekonać.
Jeśli chodzi o inne hormony to od razu Ci mówię, zapomnij. Ta Twoja ostaryna jeszcze we wrześniu była sprzedawana po 10 funtów, a biorąc pod uwagę, że jest to firma handlująca głównie witaminami i patrząc na ceny innych firm to raczej nie spodziewałbym się jakichkolwiek efektów. Ale sam tego nie brałem ani nikt z mojego otoczenia więc to takie moje gdybanie. Daj znać czy coś po tym poczujesz.


W takim razie zostaja mi badania w Polszy w grudniu. Co do ostaryny, nie wydaje mi sie zeby byl to tylko pic na wode, ale nie wykluczam tego. M.in. relacje ze strony Ambroziaka ktore nie byly w pelni pozytywne przekonaly mnie ze jednak nie powinna byc taka zla osta. Zobaczymy jak to wyjdzie, byle nie bylo zadnych skutkow ubocznych zbytnio i bede szczesliwy nawet jak nie zadziala a nie zaszkodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 68 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 732
No to pierwszy tydzien za mna. Jeszcze nic nie odczuwam. Nie miewam zadnych boli problemow. Jedynie zauwazylem ze nasilaja mi sie skurcze z ktorymi meczylem sie rok temu przy niedoborze magnezu. Ciagle leci aspargin 2x dziennie. Do tego zaczal mnie bolec prawy cycek, wydaje mi sie ze juz od jakiegos czasu robi mi sie lekkie gino. No ale leci ciagle cynk + kompleks wit B i ide do lekarza w nastepnym tygodniu zobaczymy co powie. Ciagle czuje sie jakbym mial duzo lepsza regeneracje. Dorzucam sobie 1-2 treningi dodatkowe w tygodniu, gdyby czas mi pozwolil to bym jeszcze wiecej sie katowal. Nie wiem czy to placebo czy MSM rzeczywiscie dobrze dziala. W dodatku zaczal mi w duzym stopniu schodzic tradzik z ktorym miewalem cholerne problemy. Niby od 2 tygodnia ostaryny powinna rozkrecac sie sila, a wiec nie pozostaje mi nic tylko czekac. Kalorie podbilem a waga jeszcze leci mi w dol, wiec wszystko jest ok i powracam do formy sprzed roku.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jest tu na forum jakas kobitka ktora jest Albo byla na dopingu

Następny temat

Czy Deka czy Enan wpływa na ilość Leukocytów?

WHEY premium