SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Operacja palca czy trening

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 617
Witam otóż jakiś miesiąc temu w wyniku samoobrny zerwałem sobie ścięgno w 5 palcu prawej ręki . Myślałem że to tylko zbicie lecz okazało się właśnie że ścięgno zostało zerwane a palec mi się źle zrósł . Tak wygląda palec:
http://img115.imageshack.us/my.php?image=paleczt3.jpg
Dziś byłem w szpitalu i powiedziano mi że jedynie pozostaje mi operacja . Tygodniowy pobyt w szpitalu i gips na dwa ostatnie palce na 6 tygodni . Teraz ten palec mnie w ogóle nie boli . Zastanawiam się czy pójść na tą operacje czy nie .Niedawno miałem prawą ręke w gipsie na miesiąc a drugi miesiąc nie mogłem jej nadwyrężać i nie mogłem ćwiczyć . Miałem przerwe dwumiesięczną . Od 2 tygodni wracam do starej formy a teraz znów musiał bym przerwać trening czego bardzo bardzo nie chce .Chodze na Taekwondo , jakoś ćwiczyłem przez 2 miesiące z niesprawną ręką choć też łatwo nie było . Teraz znów musiał bym się męczyć i opuścił bym 2 treningi przez pobyt w szpitalu . Mam tak że jak opuszcze 1 trening to już histeryzuje i przerzywam to tak jak by to był koniec świata . Poprostu NIE chce z całych sił robić przerw w ćwiczeniach . Co byście zrobili na moim miejscu ? Podjeli się operacji czy zostawili ten palec jak jest (w ogóle mi on nie przeszkadza tylko troche brzydko wygląda) i chodzili na treningi?

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

No pain, no gain!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 917 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8945
ja jak mialem isc pod noz z nadgarstkiem z powodow wizualnych to zrezygnowalem bo 2 miesiace najmniej musialbym przestac trenowac. jednakze zdrowie ponad wszystko i wybor nalezy do Ciebie.

biegac -skakac- latac- plywac

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

solarium

Następny temat

cwiczenia po rekonstrukcji ACL (pomoc)