SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omnitrope 10mg 1,5ml

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 472

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

65

Wzrost

180

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

4

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Opisz swój plan treningowy

Fbw

Cel cyklu

Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Szczuply

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klata:82kg przysiad 65kg martwy 110kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 23 lat Na forum 305 dni Przeczytanych tematów 36
Witam, mam hormon wzrostu sto procent apteka omnitrope 10mg 1,5ml. Chcialbym zaczac cykl ale jestem w tym zielony.
Jakie dawki na poczatek, jakie badania robić i czy po hormonie jakiś odblok ?czy są bezpieczniejsze cykle ? Czy mozna hormon brac solo . Jest to moj pierwszy raz i chcialbym porady.






Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-06-30 05:09:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94667 Napisanych postów 364647 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669686
może zacznij jeść ?? bo jesteś straszny szczypior
hgh to min 5 jm dziennie przez pół roku
do tego glukometr do badania cukru
badania tarczycy do wglądu
hgh solo nie zauważysz za bardzo działania poza lepsza regeneracja przy tej ilości którą podałem
jak dla mnie nie dla ciebie środek poza tym musiałbyś mieć kilka opakowań min
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 23 lat Na forum 305 dni Przeczytanych tematów 36
Z kilką opakowaniami nie ma problemu mam je i chciałbym je wykorzystać bo z czasem się przeterminują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94667 Napisanych postów 364647 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669686
no to napisałem glukometr do mierzenia cukru co kilka tyg badania tarczycy czy nie zwolniła jeśli tak będzie trzeba dodać leki tarczycowe .
komplet badań przed rozpoczęciem kuracji
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 23 lat Na forum 305 dni Przeczytanych tematów 36
A wspomniałeś ze solo nie będzie zbyt dużej różnicy oprócz regeneracji wiec moje pytanie z czym najlepiej połączyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2014
Prop npp i hormon jak wrzucisz to będzie dobrze plus dieta i powinno być widać efekty ale z czasem pamiętaj

~Sic Parvis Magna~
~Wielkość od skromnych początków~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 23 lat Na forum 305 dni Przeczytanych tematów 36
A jakie dawkowanie i co na odblok. Ja potrzebuje czarno na białym bo jestem zielony w tym. Jakie badania. I skąd najlepiej ogarnąć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94667 Napisanych postów 364647 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669686
chłopaku zacznij jeść bo masz ewidentna niedowagę
napisz co wczoraj zjadłeś bo tutaj leży problem
hgh można wykorzystać za jakiś czas ale najpierw zacznij jeść !
badales kiedyś tarczycę ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30871
Wrocławski
Prop npp i hormon jak wrzucisz to będzie dobrze plus dieta i powinno być widać efekty ale z czasem pamiętaj


Naprawde zlota porada dla 19 latka,ktory chce przybrac,a nie je odpowiednio.Kompletne marnowanie swojego potencjału.Do autora hgh nie dla Ciebie i jestem pewien ze bez wiedzy narobisz se bigosu.Na samym hgh nic to nie da poza lepsza regeneracją.Wez to sprzedaj kup kreatyne i zacznij jesc a za pare lat pomysl o tescie solo.4lata stazu i 65kg to od jakiej wagi starotowales 45 kg?? Ewidentnie tutaj kuleje zywienie jak i pewnie konsekwencja w treningu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 23 lat Na forum 305 dni Przeczytanych tematów 36
Dobra dzięki za pomocą. Zrobię tak jak mówicie ogarnę michę i dopiero będę myślał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG po 7 miesiącach

Następny temat

impotencja w połowie odbloku

WHEY premium