SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

impotencja w połowie odbloku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1072

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Waga

85

Wzrost

188

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

117

Obwód uda

Obwód talii

81

Staż na siłowni

8+

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

dwa. Pierwszy omnadren 250/7d, drugi ostatni - nawet do 1000/7d

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

10

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1318
Cześć, zwracam się z prośbą o pomoc mądre głowy z forum.
Jestem po 18 dniach odbloku tamox 20mg + clostilbegyt 50mg /d. Wcześniej przed tym hcg oczywiście leciało przez ponad 2,5 tyg.
Planowałem 30 dni na tamoxie i clomie.
Od 14 dnia mniej więcej jest tragedia, nie jestem w stanie współżyć.
Czy ja mogę coś z tym zrobić w tym momencie, czy muszę czekać do końca tamoxa i iloma, zrobić badania i dopiero zobaczymy?

Czy w takiej sytuacji może coś dać proviron, undesfor lub dhea? I czy takie środki nie zakłócą odbloku?
Być może ktoś poleci mi coś innego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 742 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5803
Wiesz jak planujesz ciągnąć w przyszłości kolejny cykl to pomyśl czy nie lepiej robić mostki albo TRT nie ma sensu się męczyć bez powodu jak i tak za jakiś czas wchodzisz na nowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94750 Napisanych postów 364733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669946
rozpisz cykl pct i wrzuć jakie masz badania
clom i tamox apteka ?czy jaka firma ? kiedy weszło HCG jakie były przed nim wyniki ile poszło HCG i jakie były po nim wyniki plus jakie szło HCG
plus aktualne badania
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1318
Cłom, Tamox i HCG z apteki. Przed HCG zbity delikatnie estro symexem oraz prolka dostinexem - wszystko było w dolnych widełkach przed rozpoczęciem HCG. HCG poszło 7 x 2500 co 3d. nie robiłem badań odrazu po HCG bo myślałem, że nie będą oddawać rzeczywistego stanu i czekać do zakączenia pct. Do tej pory 18dni jestem na tamox 20mg + cłom 50mg codziennie. Czy jest sens teraz podczas pct zrobić badania ?


Zmieniony przez - x99Hawkey w dniu 2023-06-30 13:54:37
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94750 Napisanych postów 364733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669946
sknociles pct jednym zdaniem ,tak zrób badania
test
e2
PRL
lh
FSH

jaki był cykl i kiedy dokładnie weszło hcg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1318
oki, juro punkt 6 lecę na badania. Ostatni odblok tak zrobiłem i było świetnie, dlatego chciałem tak powtórzyć. Cykl trwał od stycznia - 5 miesięcy ponad. Momentami leciało nawet 1000 mg omnadrenu tygodniowo (250 co 2d), przez większość cyklu było to 250/4d. Końcówka cyklu była już tylko 250/tydz.

HCG rozpocząłem 15 dni po zakończeniu cyklu, po ostatnim strzale.
Oczywiście leciało również na cyklu.


Zmieniony przez - x99Hawkey w dniu 2023-06-30 14:08:31

Zmieniony przez - x99Hawkey w dniu 2023-06-30 14:08:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Badania się robi po ostatnim hcg po 3 dniach e2 PRL ma być w normie test na pół normy i wincyj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94750 Napisanych postów 364733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669946
zrób badania zobaczymy co się tam dzieje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1318
wyniki badań: Testosteron wynik 1275,79 ng/dl norma 47,01 - 980,65, prolaktyna - za niska 1,87 a norma 2,58 - 18,12, estradiol 43 norma 11-44, LH 7,01 norma 1,14-8,75, FSH 7,40 norma 0,95-11,95. Co z tym zrobić? estradiol myślę trochę zbić symexem do dolnych widełek. Czy prolka sama wróci do normy? Jakiś czas temu musiałem ją za mocno zbić dostinexem, zmniejszyłem jednocześnie dawki testosteronu i prolka już tak nie szalała do góry.. LH I FSH W normach, ale są rażąco wyższe niż przed cyklem. Testosteron jak na mnie normalny, zawsze mam 1000+ od wielu lat, po ostatnim cyklu, skończonym odblokuj i 2 tygodniach miałem prawie 1290
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Prolka wróci, test masz wysoko więc estro też w górnej granicy. Z wynikow nic nie wskazuje na problemy z erekcją.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1398
Może problem siedzi w głowie? Też kiedyś tak miałem, badania były ok a mi ani rusz w górę hehe. Za dużo o tym myślałem, dosłownie każdego dnia, zastanawiałem się co poszło nie tak, czasem mi się to po nocach śniło. Normalnie psychoza. Z czasem wszystko wróciło do normy. Wracając do estro może ono siedzieć w górnej granicy, nie ma zasady aby był nisko po prostu ma być w normie, organizm i tak wszystko sam ureguluje z czasem.
1

Dużo zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94750 Napisanych postów 364733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669946
żadnego estro nie zbijaj!
masz wyniki sprzed cyklu dla porównania ?
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omnitrope 10mg 1,5ml

Następny temat

Cykl teść+DECA Antek

WHEY premium