SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omnadren - LOT: 003021 EXP: 2013 WAŁEK!!!!!!!!!

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
wbiłem juz ponad 2 opakowania i ani sladu testa, wale 500mg e2d i dosłownie nic. o tej serii szukałem w necie i nawet na zagranicznych forach piszą o tej serii że wałek. różni sie od oryginału lekko kaształt szyjki i denka od ampy. data ważności i seria na ampie też słabo bita w porównaniu do oryg. wg mnie po prostu lepiej tą serie omijać z daleka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15190
sqrwiell to ty ile czasu bierzesz. przecież oma to mix teściów więc ciągnie wodę. Tak sprawdzają poważni ludzi czy omka jest albo prolka jest dobra. Vadim który co prawda nie żyje tak sprawdzał omkę ogólnie kazdy testosteron, a gdybys go znał na żywo to bys wiedział jak dużą chłopak posiadał wiedzę

icq:377223037

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25673
sqrwiel-
seria ma znaczenie w przypadku takiego pudełka, bo jak podrabiają takie coś jak omka, to kupują ileś tam tysięcy/dziesiątek tysięcy/setek tysięcy pudełek, na których jest wybity jeden numer właśnie. dziwie się jednak, że jak ktoś się bawi w podrabianie omki nie może po prostu nalać tam miksa testów zamiast oleju bez substancji czynnej

Zmieniony przez - LukaszF w dniu 2011-06-16 16:17:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
ja tylko dopisze ze mnie tez zabija to forum.Grunt to czy morde zaleje,po co zrobic badanie...

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
stary ja bije juz 3 op 500mg e2d i w dupie mam badanie bo wiem co wyjdzie, może śladowe ilości propka, ale szczerze to koło ***a mi to lata, co tam wyjdzie. WAŁ jest na sete bo wiem jak mój organizm zachowuje się na toście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
właśnie przeglądałem tą swoją ''omke'' i spostrzegłem ze w jednej ampie jest o 1/3 mniej nalane, a pod nalepką znalazłem chamsko wystający włos nie wiem czy podczas produkcji w maszynach poniewieraja sie włosy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
na każdej nalepce po lewej stronie tam gdzie nie ma daty i nr serii odstaje na środku boku kawałeczek papierka, jakby w tym miejscu nalepka byla odrywana od czegoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
daj zdjecia a nie opowiadasz jak wyglada

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 344 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4308
dokładnie daj te foto a nie opowiadaj nam tu bajki jak twoja oma wygląda ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRECiSiON Laboratory - Dianabol

Następny temat

Winstrol 10 / Orginał ?

WHEY premium