SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omnadren 250 WYCOFANY !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
W związku z wczorajszymi docinkami krzykacza Postanowiłem w sposób grzeczny, kulturalny i intelektualny Napisać jak rzeczywiście jest z produkcją leku o nazwie omnadren 250

Poruszam temat zaprzestania produkcji jak i wycofywanie Omnadrenu 250 z aptek
Na wstępie dam stronę Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie
http://bip.wiif.waw.pl/159.php
Wchodzicie w Decyzje GIF o wstrzymaniu w obrocie produktów leczniczych dla leniwych (22) 635 99 66
Tam otrzymałem informację że nie dostali takiej decyzji i podali mi nr do Departamentu Nadzoru Farmaceutycznego (22) 4410715 Gdzie zostałem poinformowany że Departament Nadzoru nie dostał od nikogo takiej informacji
Kolejny telefon wykonałem do Głównego Inspektora Farmaceutycznego Tam zostałem poinformowany że GIF nie podjął żadnych decyzji własnych ani żadnego postepowania w sprawie tego produktu

Dzwonie do Jelfy (75) 6433100 dryn dryn dyżurka i czekanie do rana Wstaje łapie za telefon i dzwonie
W Jelfie łączą z działem sprzedaży pani na temat wycofania jak i zaprzestania produkcji aż podnosi głos informując mnie że omnadren 250 właśnie wszedł do obrotu kolejna seria. I dystrybutorem jest Weland Rzeszów pani podaje mi nr. (17) 8655100 przełączają do działu dystrybucji tam informują że towar z jelfy jeszcze nie dojechał i nie wiedza nic o nowych opakowaniach tak jak to pisał wczoraj krzykacz co nie jest wykluczone że ich nie będzie Nowa OMKA do dwóch tygodni trafi do aptek

http://chomikuj.pl/natalia2126/Dokumenty/call_08-44-55_OUT_756433100,4023931901.AMR  Rozmowa z Jelfa SA

Rozmowe można odsłuchać mając program VLC media player tak sie zapisało a ja zmieniać nie będę bo mi sie nie chce
2

w toku eksperymentu chemicznego

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2225 Napisanych postów 12659 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170813
no i tak sie koncza ploty uslyszane z pietnastej reki, udowodnisz a za pare dni i tak ktos wpadnie z super nowina, to ukazuje tylko jak ludzie pyerdola glupoty z jakis dziwnych powodow, chyba zeby zamieszania na chwile narobic,

to samo bylo z Balkanem wpadl jakis wszechwiedzacy cudak i stwierdzil ze od zrodla wie ze Balkan zwija interes, tak sie sklada ze znajomy osobiscie jezdzi do Moldawii po sok i od razu zadzwonil do swojego chlopa, to ten sie tylko zasmial, konkurencja, wszystko gra rozbudowuja produkcje i tez poloty sie skonczyly

Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2014-07-12 14:23:21

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
sog za fatyge :P

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
A moja żona mówi, że to ja jestem popieprzony i mam hopla na punkcie forum i tych wszystkich środków, cykli itp
Łap soga.

Zmieniony przez - KruQ w dniu 2014-07-09 14:09:44

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
teraz jeszcze zajmij się tematem Pregnylu
poustalaj dlaczego są braki w hurtowniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
Dać im palec, a sięgną po całą rękę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
I co się dzieje z Tiromelem! Mogę Ci wrzucić pare zł na konto żebyś doładował sobie na rozmowy międzynarodowe

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
tiromel jest wstrzymana produkcja to samo antek turecki tiromelu zero nawet w aptekach

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
zamówiłem sobie omke z apteki zobaczymy czy dostanę juz tą nową jak coś to wrzuce

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
KruQ
To jak następnym razem powie że jesteś popieprzony to rzuć w nią czekoladą

flex1976
Firma Organon z siedzibą w Warszawie mieszczącej sie na ulicy Poleczki 21 (22) 5450600 nie ma żadnego zastoju w sprzedaży pregnylu na Polski rynek, czemu nie ma w hurtowniach czy aptekach bo to lek który w niektórych aptekach zostaje sprzedawany w ilości 1op na rok Ja z pregnylem nie miałem od miesięcy problemu zawsze na 2-gi dzień U mnie w mieście jest siec aptek Euro Apteka i jak w jednej nie ma to mówią w której jest a jak nie mają to dzwonie do aptek z doz.pl no i ja biorę 1op na miesiąc bo tylko taką receptę mam Jak ktoś z Warszawy ma problem z kupnem pregnylu to koło Kliniki Leczenia bezpłodności jest apteka tam powinien być na 98%

keystone69
Pisałem że firma z Rzeszowa poinformował mnie że jeszcze nie dostali transportu z omnadrenem 250 od Jelfy i nowy omnadren trafi od nich do aptek do dwóch tygodni a co do nowego omnadrenu 250 to wiem tyle że inna partia będzie wybita Więc nie podpalaj się że dostaniesz w innym opakowaniu itp. ale nie mówię że tak nie będzie bo nie wiem i firma z Rzeszowa też mi takiej odpowiedzi nie była w stanie udzielić bo nie wiedzą sami a dzwoniąc do Jelfy nie pytałem jaką oni tą omke zrobili, ale będzie kopała
3

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Ernest_18
KruQ
To jak następnym razem powie że jesteś popieprzony to rzuć w nią czekoladą



No co Ty, mógłbym już tej czekolady nie odzyskać Po prostu pokażę jej Twoje poczynania, żeby wiedziała, że są jeszcze lepsi

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94634 Napisanych postów 364614 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669589
dlaczego paliwo idzie w góre?kto napadł kleksomanie,wojna panowie wojna

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testo-med 400mg/ml Deca-med 300mg/ml

Następny temat

Prosze o pomoc w sprawie cyklu oraz odbloku, z gory dziekuje Wszystkim

WHEY premium