SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omnadren250. Redukcja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Co zrobić ciężkie czasy ja wykupuje z apteki to mam pewniaki.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 86 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2558
Jest sens bicia 500mg testa tygodniowo podczas redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94939 Napisanych postów 364922 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670475
idź i zrób badania po 2-3 iniekcjach będziesz wiedział co jest w środku , poza tym poczujesz po libido.Może masz ori

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 86 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2558
Orginał to napewno nie jest, jestem pewny na 100%. Jeśli nawet było by tam deklarowane stężenie to czy 500mg tygodniowo będzie lepszyą opcją przy redukcji niż 250mg. W tym tygodniu wbiłem 2 razy po 250mg, skończę paczkie i skocze na badania testa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94939 Napisanych postów 364922 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670475
nie ma sensu dawać więcej niż potrzeba.test ma tutaj działać jako antykatabolik który pomaga zabezpieczyć mięsień.na ujemnym bilansie i tak nic nie zbudujesz.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 86 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2558
Czosnek w tabsach wystarczy żeby utrzymać ciśnienie w ryzach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94939 Napisanych postów 364922 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670475
wyciąg z jemioły kup w aptece , dieta,aero ,omega,czosnek coś tam może ciutke daje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 86 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2558
Stosować wedle ulotki 2.5ml 3 razy dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94939 Napisanych postów 364922 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670475
tak dokładnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 86 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2558
Jestem juz 2 miesiące na redukcji i chcę od grudnia dorzucić T3.
Jaką dać dawkę i o jakiej poże?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tussi, efka, tolerancja, apetyt, środki hamujące łaknienie

Następny temat

czy zbyt niski KORTYZOL może utrudniać budowanie siły i mięsni

WHEY premium