SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omlet białkowo-tłuszczowy na słodko

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
A podsmażasz wcześniej warzywa czy dajesz takie surowe do masy jajecznej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Podsmazam. I np daję cebulę cukrową, bo jest delikatniejsza. Ale to kwestia gustu i tego jak drobno pokroisz warzywa. Jak byłam gdzies na wakacjach, to kucharz jak robil omlety, to dorzucal do jajek bardzo drobno posiekaną cebulę i paprykę i samzyl wszystko razem też bylo dobre. Musisz sprobowac, jak Ci bardziej smakuje.

Szpinak też pasuje. Brokuly i cukinie też ludzie dają, ale ja nie lubię i nie próbowalam.


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2016-09-12 17:10:34

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
Ok, to jutro robię omleta na wytrawnie na śniadanie, zobaczymy czy mi posmakuje spróbuję ze zmiksowanym szpinakiem i z cukinią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Zmiksowanego z cukinią to bym się obawiala, czy się zetnie, bo cukinia ma sporo wody. Ewentualnie tarta, odciśnięta, chociaż też moze być zbyt wilgotne, bo do placków z cukinii i jajek, to się jednak trochę mąki daje. Z cukinia to bym widziala raczej w plasterkach i wczesniej podduszoną.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
Właśnie myślałam nad tym, żeby ją utrzeć na tarce i odcisnąć z nadmiaru wody, tylko szpinak zmiksować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ja bym nic nie miksowała. Tylko normalnie dorzucila, czy od razu na patelnię, czy do rozbełtanych jajek, żeby z ilością nie przesadzić.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
Ok, dzięki za radę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32
Najlepszy omlecik to jest z warzywkami właśnie :) a na jakiej grubości smażycie ciasto, bo ja mam zwykle ten problem, że nie zawsze wychodzi mi taki placek, aby go idealnie odwrócić na drugą stronę żeby się nie przypalił etc ::)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
Trzeba przykryć przykrywką patelnię, żeby też lekko ściął się od góry zanim się będzie przewracać

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
A ja się jednak nie mogę przekonać do omleta z warzywami... Nie wiem, może coś źle robię, ale totalnie mi nie smakuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proziaki żytnie razowe by liqierek

Następny temat

Czekoladki i blok czekoladowy ;-)

WHEY premium