SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omka z B12 w jednym ?????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7714
Witam. Mam pytanko, czy można w jednej strzykawce połączyć omke z B12. Dzięki za odpowiedź.

Moje foto http://www.sfd.pl/temat175432/strona1/
Zapraszam do działu "Doping", spotkasz tam niesamowitych ludzi i przeżyjesz niezapomniane chwile

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Koks to wstrzykuj sobie odrazu do żyły przeciez w mięsniu krew i w żyle krew to gdzie róznica
A ty deka nie w****iaj sie tak na mnie wiesz ze ludzie na stare lata robia sie zgryźliwi . Chciałem ci tylko zasugerować że przynajmniej ja twoje porady odbieram jako dość ostre .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
nie ma przeciwskazan

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
a próbował ktoś olej z wodą ? waham się bo w sumie nic się nie stanie ale czy nie będzie jakiegoś bólu spowodowanego nienasyceniem tych dwóch substancji ?

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7714
Dzięki deca, o to mi chodziło. Sog dla Ciebie i pozdro.

Moje foto http://www.sfd.pl/temat175432/strona1/
Zapraszam do działu "Doping", spotkasz tam niesamowitych ludzi i przeżyjesz niezapomniane chwile

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Nie da się wymieszać tych srodków a juz sam pomysł jest d****ny
Deca Sory ale sa momenty w których poprostu roz.pier.dalasz mnie na atomy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Mrówa ocb?Spokojnie mozna załadowac do jednej strzykawy wode i olej.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
tylko to b12 chyba tylko na poprawienie placebo... bo nijak to nie zadziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Rezun ja nie mówie ze nie można ! Mozna tam też jeszcze np. Domieszać penicylinę i lidokainę no bo czemu nie ? moge sobie to tez wbić w czoło no i kto mi zabroni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
"moge sobie to tez wbić w czoło no i kto mi zabroni "
hahah no wiesz Mrówa , nie chcem cie podpuszczać ale nei wieże

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8179
Mrówa nie jest powiedziane że nie można zrobić jednego strzała z wody i oleju.....a to że się środki ze sobą nie wymieszają to nic nie znaczy jeżeli nie ma przeciwskazań do łączenia ze sobą tych dwóch konkretnych substancji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
Mrówa - one sie nie przemieszaja w strzykawace - nic dziwnego w koncu jeden jest oparty na wodzie, a drugi na oleju. Z drugiej strony nie ma nic przeciwko aby nabrac w jedna strzykawke i wstrzyknac, do zadnej rekcji pomiedzy srodkami nie dojdzie. Wiec nie rozumiem o co ci chodzi, prosze oswiec mnie.

Expert w dziale DOPING

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy!!Co robić!!Ból jąder

Następny temat

Tak sie zastanawiam!!

WHEY premium