SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omka na stawy????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
kryszak nie bierz nic po prostu ćwicz dalej ale nie prostuj rąk do konca to duzo robi bo stawy wtedy dostają po Piz<dzi>sku ;D i nie wykonuj zbyt szybkich ruchow masuj sie powolutku a zobaczysz przejdzie z czasem a oma na stawy pierwsze slycze;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
nie przejdzie mu już ta przypadlość

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Ja juz sie spotkałem z twierdzeniem ze oma pomaga na stawy.Kolesiowi ktoś rzekomo fachowo wytłumaczył że którys składnik omy w jakis sposób pomaga stawom.Ale to tylko zasłyszane info.Mogę zapytac przy okazji jak go spotkam.pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jaki niby składnik??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Pewno którys z testosteronów bo co innego.Nie mam pojecia.Jemu niby stawy przestały bolec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
"Ktorys z tetsosteronow", "ktorys skladnik. Ech, po prostu testosteron, niewazne czy z omki, prolo czy propa. Testosteron jako hormon ma te wlasciwosci, ze ochrania i wspomaga lekko regeneracje tkanki okolostawowej, a do tego "naoliwia" stawy. Byly juz setki badan wykazujace takie wlasnie dzialanie tescia i udowanidajace na przyklad zwiekszone ryzyko reumatycznego zapalenia stawow przy niedoborze testosteronu. Delikatna "supelemntacje" testosteronem przepisue sie nawet czasami w leczeniu artretyzmu. Ot i cala tajemnica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Dokładnie coś podobnego mi powiedział:)Dzięki za fachowe wyjaśnienie.Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Idź do przychodni rehabilitacyjnej. Miałem problem ze stawem łokciowym i barkowym. Poszedłem na rehabilitacje. Dostałem laser na łokieć, i prądy na bark. Do tego 3 miechy bez treninigów i jestem jak nowo narodzony(już od roku).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
A miałeś przerwe w siłowni przynajmnie 3 miechy? W czasie zabiegów i po?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koniec cyklu

Następny temat

Deca, enan, meta. Prosba o rade

WHEY premium