SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - ZMA®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 35721

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
a można łączyć z witaminkami?? Chyba można co nie kupię zobaczę i ocenię

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Bardzo dobry sen po ZMA. Głęboki sen to podstawa do wzrostu mięśni. Polecam zdecydowanie.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 431 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5597
Ja śpię jak dziecko po 2 kapsach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 424
Moim zdanie lepiej kupic za te pieniadze Zincas Forte 50 tab.\1 tab = ok 30 mg jonow cynku ( 7 zl )i do tego Maglek B6 50 tab ( lub wiecej opakowian )\1 tab. = 50 mg magnezu ( 5 zl). Po pierwsze zastaw ten wyjdzie taniej ( 1 opakowanie Zincasu Forte - 7zl i ok 3 opakowania Magleku B6 - 15zl = 22zl. Po drugie ten zestaw jest bardziej ekonomiczny ( Zincasu straczy na 50 dni, Magleku na rowniez na 50 dni )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88
Według mnie suplement bez żadnych rewelacji. Praktycznie nie odczułem jego działania na sobie(być może wina mojego organizmu lub za wczesnie to bralem).Tak czy owak wolałbym zainwestować zamiast w ZMA np w białeczko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
W pierwszych dniach organizm dziwne na niego reagował,nie mogłem zasnąć po tym w ogóle.Po paru dniach zacząłem się wysypiać i budziłem się jak nowo narodzony.Po prostu czuć było działanie.

Dla mnie to ZMA lepiej działa niż "apteczna" wersja,jednak niestety cena jest wysoka i więcej niż raz/dwa razy w roku nie mogę sobie na nie pozwolić ze względów materialnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 161 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4417
Szybciej zasypiam, nie budze sie w nocy. Czuje sie szybciej zregenerowany, do tego stopnia, ze zwiekszylem ilosc treningow w tygodniu z 3 na 4,5.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2927
Bardzo dobry produkt.Po cięzkim treningu,super regeneracja i sen.Nie polecam go brać na spanie mniejsze niż 8 godz.Może sie okazać że po przebudzeniu bedziecie senni.Natomiast wstaje naprawde wypoczety i wyspany.SUPER SPRAWA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4568
Jak to brac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 56
A czy jest to produkt, tylko dla mężczyzn, czy mogą go tez brać kobiety? Albo czy ew. jest jakis odpowiednik dla kobiet?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Zielona Herbata

Następny temat

Olimp - Kre-Alkalyn Powder®

WHEY premium