SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Provit 85®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34418

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 412 Wiek 52 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5816
kupilem okazyjnie 2,4 kg za 7 dych wanilia, mieszam z mlekiem naprzemian z woda piana pod sama gore szejkiera smak niezadobry, jak ktos ma wiecej kasy lepiej dolozyc a pic ze smakiem niz sie zmuszac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 158
Po tym jak zapoznałem się z "dieta a grupa krwi" zamiast kolacji jako ostatni posiłek lub tuż przed snem stosuję.Smak 3/5 Rozpuszczalność 2/5.Bardzo ogranicza łaknienie;)

zabijam uśmiechem i mam najlepszych ludzi;) www.kravmaga.sosnowiec.pl www.kravmaga.olkusz.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5090
no ja mam wiśniowy. Piana 2 razy wieksza niz ilości wody w której jest białko <lol> spróbuję z mlekiem. Na szczęście mam SP 80 waniliowy to jak sobei meiszam w proporcji 2 miarki sp80 1 miarka provit to nawet smakuje. ale samego z wodą piłem 2 razy i strasznie się męczyłem

ale np z czekoladowym monster massem ( jako wzbogacenie białkiem np do szkoły) to smakuje niezle i nawet bardzo sie nie pieni. Ja sobie lubie tak mieszać}

jak ktoś ma brać leiej dołożyc kilka plnów i mieć SP80 ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 198
Ja miałem orzecha-czekolada i dla mnie tam bardzo dobry w smaku tylko troche trudny do wymieszania. Cena też ok..

....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2054
posiadalem smak orzechowy ..jakbym pił gowno z sikami ....nie polecam ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619
ja mialem wanilie. Powiem tak :
smak - ok
rozpuszczalność - taka sobie -pozostawało sporo drobnych grudek ale dało sie wypic. mieszałem z mlekiem bo z woda smakowało obrzydliwie
skład - za ta cene ok
ogolnie bdb białeczko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
jaki jest najlepszy smak tego białka ?

cena 89zl za 2,5kg to całkiem nieźle.

skład też niezły , akurat redukcja więc potrzebuję więcej białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2089
Od poniadzialku zazywam produkt rozpuszczalnosc bardzo dobra nie pieni sie smak dobry tylko trzeba cukier dodac smak czekoladowo orzechowy mojim zdaniem bajka

Jaka jest ulubiona bajka dresów?
Brzydkie karczątko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1602
mialem.. Bralem.. i Moim zdaniem Bardzo Dobry :) . Zadnych zastrzezen nie mam. Polecam

Raz Czekaj na swą szanse.
Dwa Ciśnij do oporu.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3

Pozdro 600!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Profi Whey Mass®

Następny temat

Olimp - Pure Whey 80®

WHEY premium