SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Glucosamine®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14240

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3074
Bierz 2 dziennie, łączna dawka 2KCL wtedy wynosi aż 2300mg więc git.

PRZERWA? To nie kox, że musisz robić "odpoczynki",
możesz brać non stop.

Pzdr. Kupiłem tą gluke, zobaczymy wczesniej mialem TREC'a porównam i napisze opinie.

... Vivere militare est ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1365 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11945
Zaraz zaraz, jak to bez przerw? Od wszystkiego należy co jakiś czas robić przerwę, a jeśli już nonstop to mniejsze dawki

Ja biroę glukozaminę 4 - 5 tyg po czym dwa tygodnie przerwy

Listen, think, solve

Death, taxes, Fedor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
Ostatnio lapia mnie kontujze dlatego zakupiel, zobaczymy czy cos sie poprawi

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biorę profilaktycznie, nie zauważyłem poprawy w strzykających kolanach, ale też nie mam od tego czasu żadnej kontuzji.

Moja kobieta odnotowała, po 2tygodniowej kuracji, znaczne zmniejszenie bólu w stawach kolanowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 466
Witam, widze duzo opinii na temat produktu glucosamine z firmy olimp, mi takze polecono ten produkt. Mam tylko jedno pytanko, ktory dokladnie produkt powinienem wybrac jesli bola mnie kola podczas treningow na wyskok (przysiady ze sztanga), bol jest tez przy normalnych przysiadach).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1365 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11945
Jeśli czujesz ból w kolanach przy przysiadach to przede wszystkim wybierz się do lekarza, a potem myśl o glukozaminach.

Listen, think, solve

Death, taxes, Fedor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 480
Nie polecam. Lepiej już kupić jakąś zwykła glukozaminę w aptece. Przynajmniej na mnie nie podziałało a zjadłem całe opakowanie 120 tabletek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1794
polecam

"mame oszukasz, tate oszukasz ale sztangi nie oszukasz!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 554
bdb produkt - na mnie zadzailal bdb - przestal mnie bolec nadgarstek po nadwyrezeniu - wczesniej bralem inny preparat ktory mial glukozaminy w tbl 500 mg i przez 40 dni nie odczulem zadnej zmiany - przezucilem sie na ta glukozamine olimpu i bralem 60 dni - tak jak pisze na opakowaniu 2kp/dz - i to wystarcza w zupelnosci - taka dawka 2000mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1582
Uważam że powinno sie to zarzywać codziennie 1 tabletke a podczas dyskomfortu 2,można więcej....nie wiem do 4?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Glucosamine Plus®

Następny temat

Olimp - Glutarol®

forma lato