SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp Creatine Mega Caps 1250

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249
Osobiście proponuję Ci zamiast mono CREAPURE PYRUVATE, na czczo i po treningu, będzie Ci zdecydowanie łatwiej zrobić na nim redukcję niż na mono, ale Twój wybór.... Do tego BCAA i jeśli potrzebujesz jakiś termogenik, np. Thermo Stim.

Spam killer...

...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249

Spam killer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie traktowalbym kreatyny jako pomoc w redukcji

raczej jako zabezpieczenie miesni

dawkowanie zawsze takie samo 5 g dla przecietnego faceta podzielone na jak najwiecej dawek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2938
...zdaje sie że napewno monohydratu nie powinno sie stosowac przy redukcji,ze wzgledu na jego wieksza sklonnosc do sciagania wody...tak mi sie zasłyszalo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 683
dzieki za odpowiedzi.
dokladnie ja chce go traktowac jako ochrone dla miesni i spadku sily:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
...zdaje sie że napewno monohydratu nie powinno sie stosowac przy redukcji,ze wzgledu na jego wieksza sklonnosc do sciagania wody...tak mi sie zasłyszalo...

zdaje sie ze to tylko
zdaje sie

oczywiscie jesli wchodzimy w faze niskiego poziomu tkanki tluszczowej u niektorych osob moze to MIEC znaczenie
jednak patrzac na przecietnego cwiczacego jako punkt wyjscia do diety nie ma takiej koniecznosci

ale fakt ze i tak kierowalbym w kierunku Magna Power - jesli tylko finanse bylby odpowiednie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ja chce go traktowac jako ochrone dla miesni i spadku sily:D

czyli dobry punkt spojrzenia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2938
...jesli może MIEC znaczenie,to juz nie tylko "zdaje się"
pzdr
mr.Biniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 851
ja biore 3capsy przed treningiem i po treningu i jest ok:D

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Lumpiks

w zaleznosci od kontekstu
stad moje rozroznienie
dla wiekszosci to jedynie 'zdaje sie'
dla wezszego srodowiska to juz moze nie do konca 'zdaje sie' - choc tu tez nie kazdego to dotyka :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepisy nt. reklamy w internecie - pytanie.

Następny temat

wysłałem kody a nie ma nagrody :(

WHEY premium