SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Okulary a BOKS

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
z tymi soczewkami to jest tak - na zawodach oficjalnie nie wolno w nich walczyć i to jest wyraźnie napisane w przepisach
pomijając takie kwestie, jak podwinięcie sie jej - nie chciałabym być w skórze kogoś, komu pot z rękawicy wpadnie do oka i wlezie pod soczewke na "gołych" oczach szczypie jak s...syn, więc nawet nie chcę sobie wyobrażać, jak to jest w soczewkach

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
No właśnie Lady ma racje ,też bym nie chciał bym w skórze tego typa ,a tak w ogóle to co Ci okulary przeszkadzają ? Nie widzisz bez nich kolesia w odległości 1m ?

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 362 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3999
widze kolesia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
więc w czym problem

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 362 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3999
no w tym że nie za dobrze bo czasem kreci mi sie w glowie i ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
w głowie kręci Ci się z powodu braku okularów ? A może z powodu przemęczenia ? Jak uważasz z soczewkami nie nosiłem ,nie wiem musisz zagadać z kimś kto nosi i trenuje.

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3859
Ja noszę soczewki i nie przeszkadzają mi w treningach.
Jak Cię gość trafi centralnie w oko rękawicą, to soczewka i tak wypadnie, ale dużo lepiej się ćwiczy z nimi, niż bez. Polecam jednodniowe soczewki: nosząc je tylko w dni treningów trochę zaoszczędzisz. W zwykłe dni wystarczą same okulary.

Są też specjalne ćwiczenia oczu, które mogą zmiejszyć wadę nawet o 1 Dioptrię, ale zazwyczaj nie starcza motywacji, by się nimi zajmować każdego dnia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
mat3e widziałem te ćwiczenia i w to nie wieżę :)

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3859
Prawdę mówiąc ja też nie bardzo, ale nie mam woli, żeby tak ćwiczyć każdego dnia, więc nie mam jak się przekonać...

W każdym razie z tego, co mi wiadomo, to do astygmatyzmu trzeba kupić soczewki toryczne. Udaj się do okulisty, króry dobierze Ci szkła kontaktowe (pierwsza para jest za darmo), a potem zamawiaj takie same przez internet, bo jest taniej i nie raz trafiłem na jakieś fajne promocje.

Zmieniony przez - mat3e w dniu 2009-11-29 15:12:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3578
Czas sie pobawic w archeologa
sory chlopaki, nie bede zakladac nowego tematu ;D, wybaczcie

Cwicze muay thai, przez 3 miesiace chodzilem do sekcji bez soczewek(zle widze, mam -2 na kazde oko), od wrzesnia chce nosic soczewki, lecz takie pytanie. gdybym kupil miesieczne soczewki, to jednak bylo by ryzyko, ze na sparingu mi wypadnie itp, wtedy bedzie lipa bo moglbym stracic soczewki miesieczne. Mozna by zrobic tak, ze na sekcje nosic jednodniowe, ale czy to ma sens przy 3 treningach w tygodniu?
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kryzys formy...

Następny temat

Sparingi Samemu

WHEY premium