SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kickboxing i okulary

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Witam otoz mam problem, chcialbym uczeszczac na kickboxing ale od niedawna zaczalem nosic okulary. I w okularach jest to raczej nie mozliwe ?! Czy jesli zaczalbym nosic soczewki moglbym cwiczyc kickboxing ?

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Szkoła ;D

hehe ;) Musze kupić sobie jakieś kropelki na regenerację itp oczu ;) I lepiej się wysypiać ;)

Dzięki za odp:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
No w okularach raczej niemożliwe
Jeśli masz małą wadę możesz spróbować bez, w innym przypadku polecam soczewki kontaktowe (ale musisz się upewnić, czy je dobrze tolerujesz).
Jest małe ryzyko, że może Ci wypaść w trakcie sparingu, gdyby ktoś pechowo zahaczył oko rękawicą ale to nic strasznego

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
no wade mam wieksza takze bez okularow odpada
Czyli w soczewkach moglbym cwiczyc ?

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
No pewnie, mnóstwo osób tak robi. Sama trenowałam w soczewkach ładnych parę lat
Tylko najpierw sprawdź, czy Ci pasują i nie kupuj dłuższych niż miesięczne.
(ewentualnie mozesz używać jednodniowych, jesli poza treningami wolisz okulary)

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam + 0,5 i + 1 i nie mam problemów ćwicząc bez;p

Jeśli widzisz z bliska przeciwnika to w czym problem?? ;p

Mój błąd... odp juz padła:)

A ja mam takie pytanie do jakiej wady nie wpuszczą cie na ring itp??:p

Zmieniony przez - Itas16 w dniu 2009-10-17 19:48:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Zależy jak duża ta wada wzroku. A nie da rady na czas treningu zdejmować okularów? U nas są chyba 3-4 osoby które na codzień noszą okulary, a na treningu albo zdejmują od razu, albo przy odpowiednich ćwiczeniach.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Itas, Ty masz bardzo małe wady.
Ja przy -4 widziałabym najwyżej pięść przeciwnika na swoim nosie

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Kurza twarz, jak otwieralem tego posta to nie było ani jednej odpowiedzi, a autor miał inny awatar O.o

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Itas16 w tym problem ze mam wieksza wade
Gwjazdor zgadles a awatar to zmienilem taki pierwszy lepszy z google grafika



Zmieniony przez - Rain_Man w dniu 2009-10-17 19:56:25

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe ja to wiem tyle musze coś zrobić zeby mi się ta wada nie pogłębiała;p

searme a ty normalnie walczysz na ringu?

Zmieniony przez - Itas16 w dniu 2009-10-17 20:00:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Walczyłam i na ringu i wcześniej na macie, teraz mam niestety przerwę ze względu na rozwalone kręgi szyjne i inne problemy zdrowotne - starość nie radość Mam nadzieję zawalczyć jeszcze

Zmieniony przez - searme w dniu 2009-10-17 20:10:12

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojsko czy Policja

Następny temat

trening holyfielda[ang]

WHEY premium