SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Okres przygotowawczy

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
Witam
Jak wiadomo trwa "okres przygotowawczy",a przynajmniej powinien. No i tu rodzi się moja prośba by ktoś ułożył mi plan na okres przygotowawczy dla mnie jako osoby indywidualnej bo w moim klubie tj"B-klasa" trening wygląda następująco raz w tygodniu dwie godziny rzucą nam piłkę i sobie grajcie, no a mam większą ambicje niż gra tylko w tym klubie co obecnie tak wiec chciał bym się jak najlepiej przygotować do rundy wiosennej. Wiadomo że nie rozegram sam sparingu ale mogę robić rzeczy indywidualne. Mam dostęp do siłowni boisko ze sztuczną nawierzchnią typu "Orlik" hala raz w tygodniu tylko że tu to tylko gra to nie ode mnie zależy bo to coś takiego jak "sks" a po za tym ten nasz klubowy dwugodzinny jak zwał tak zwał "trening" czy lepiej gierka no a po za tym dużo miejsc do biegu tj las park bo mieszkam na wsi. Z góry dziękuję
Ps. Nie piszcie żebym zmieniał klub bo to nie realne żaden klub nie wyłoży za mnie kasy rzędu kilku tyś bo taką cenę życzy sobie nasz prezes za każdego zawodnika a nikt w ciemno nie da dużej kasy wiadomo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
Pomoże ktoś ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
po twoim niku widze ze w tym roku konczysz 18 lat i nie wiesz co powinnienes robic w okresie przygotowawczym ? to co przepracujesz zimą masz później na cały rok, zima w Polsce to najważniejszy okres przygotowawczy dla piłakarza

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
Nom dobrze zauważyłeś że będę miał 18 lat ja wiem że to co zrobię zimą zostanie mi na cały rok tylko właśnie co mogę udoskonalić sam....??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
Widzę że na odpowiedz się nie doczekam tak więc zadam inne pytanie by nie robić kolejnego posty. Jeżeli chciał bym przejść do innego klubu mam rocznikowo 18 lat (aktualnie jeszcze 17) mam wyrobioną kartę w tym klubie co teraz gram i nie wiem jak będzie wyglądała sprawa odejścia bo prezes z bieżącego klubu mówi że nie mogę odejść bo będzie musiał jakąś kasę zapłacić wie ktoś o co chodzi....a dodam że ostatni mecz rozgrywałem 11.11.2009r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 328
to jesli nie zagrasz zadnego meczu w przyszlej rundzie to bedziesz mogl spokojnie odejsc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
No tak tylko pół roku nie grać głupota....a tak po za tym co byście zrobili bo u siebie w klubie czyli w B-klasie gram regularnie w I składzie ale miał bym możliwość odejść do klubu z okręgówki co prawda z dołu tabeli ale nie wiem czy bym się tam przebił do pierwszej 11.Co byście zrobili na moim miejscu zostali w obecnym czy odeszli ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
zalezy od twoich umiejetnosci, warunków dojazdu itp . dwie klasy rozgrywkowe z dołu drabinki w Polsce może byś podołał ale nawet obecnie już kluby w okregówki poziomem i organizacją coraz bardziej przypominają te z wyższych klas

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
No klub z okręgówki jest z wioski obok (bo to tylko nazwa) ale treningi i mecze grają u nas bo mieszkam w miejscowości gminnej wiec z dojazdem problemu żadnego tylko bym doszedł sobie na boisko ...a klub prowadzony organizacyjnie b.dobrze, poziomem to w kratkę na nie których pozycjach mają luki a na nie których są miejsca zaklepane...no a co do moich umiejętności to trudno mówić o sobie ale wydaje mi się że trening czyni mistrza wiadomo nikt od razu nie grał tak jak obecnie a po za tym wierze w siebie po prostu kocham piłkę i mogę zawsze grać prosty przykład jak zbieramy się z chłopakami na grę to zawszę przychodzę pół godziny wcześniej i wychodzę ostatni często jest tak że muszę sam grać...No a gra w obecnym klubie nie sprawia mi satysfakcji jeżeli ja przed meczem nie jestem pewny czy dziś uda się zebrać jedenastkę, po za tym treningów nie ma trenera też nie. Mam dopiero 17 lat i nie chce całe życie grać w klubie z B-klasy i to jeszcze z miejsc końcowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1005
Rzuć te trreningi w piz*du i zacznij samemu trenować. Podaj mi twoj nr gg a sie odezwe i ci pomoge.

"Im bardziej czegoś chcesz,
to to zdobędziej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
Zmieniony przez - Ciupa92 w dniu 2010-02-07 20:55:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testy zawisza bydgoszcz

Następny temat

Przygotowania do sezonu

WHEY premium