SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Okres przygotowawczy, wytrzymałość, skręcona kostka - gips

temat działu:

Piłka Nożna

Ilość wyświetleń tematu: 2311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
Starałem się wszystko zamieścić w temacie. Jestem juniorem - 17 lat. Właśnie przeszedłem okres przygotowawczy - obóz dochodzeniowy. Na którym w większości biegaliśmy żeby poprawić wytrzymałość, szybkość i siłę. Lecz zdarzył się pech ;p skręciłem kostkę i gips na dwa tygodnie... Jakie ćwiczenia najlepiej wykonywać podczas tych dwóch tygodni? Mam podstawowy sprzęt do siłowni - ławeczki, atlas, sztangi. Nie chce stracić tego co wypracowałem na treningach. Wiem już na pewno że będę nadal chodził do szkoły o kulach - męęęęczy ;p. Ale jakie ćwiczenia inne mógłbym wykonywać? Można utrzymać wytrzymałość biegową bez biegania? Są jakieś treningi na siłowni, dzięki którym zamiast stracić wytrzymałość poprawię ją? Nie zapominając oczywiście o szybkości.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25989
Przez pierwszy tydzień chodz na siłownie, trenuje raz siłe dynamiczna raz ogólna, oczywiscie omijajac skrecona noge.

W drugim tyogndiu możesz sobie zrobić odnowe biologiczna, np wizyty w saunie

Siłownia równieź wskazana

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
ok dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Usunięty przez Cris Thug za pkt 1 regulaminu