SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzywki z Universala

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7046
Witam mam pytanie jakie odzywki polecacie z firmy Universal, pytam poniewaz kolega ma znizki wiec po co przepłacać .

Interesuje mnie tylko czysta masa miesniowa... Posiadam carbom, gainera, omega-3, dieta jakas jest:] staram sie, ale jakis dodatek się przyda.

Kreatyna: UNIVERSAL STORM , niby nieźle kopie :]

białko?

Prosze sie wypowiadac co jest godne uwagi z tej firmy!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19827
SHOCK + STORM zdecydowanie najlepszy produkt imo Universala,co do kretki to mają fajne mono też polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7046
A z innych prodoktow? Maja jakies bialko godne uwagi? BO jak moge po promocyjnej cenie zalatwic sobie to czemu by nie skorzystac, a w tej firmie niezbyt mam rozeznanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19827
https://www.sfd.pl/Odżywki_i_Suplementy_-_OPINIE,_ZDJĘCIA-f154.html
Zapraszam do zapoznania się,opinie też znajdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 582
Jak zdarza Ci się przeciągać treningi albo są one naprawdę intensywne to w trakcie ćwiczeń Intra-Aid z Universala (ochrona przed zużywaniem własnych mięśni na cele energetyczne, podtrzymanie wyższej wydolności). Po treningu Torrent - według mnie najlepsza obecnie kompleksowa odżywka potreningowa. To bym polecił, sam obecnie między innymi to używam. No i święte słowa Van Ice'a i Shock i Storm wyszły Universalowi dość dobrze, testowałem wcześniej, polecam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB, Kreatyna a może po prostu białko?

Następny temat

l karnityna a wykorzystanie glikogenu?

WHEY premium