SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odlbok po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1876

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

86

Wzrost

182

Obwód ramienia

biceps 43cm

Obwód klatki

117cm

Obwód uda

60cm

Obwód talii

82cm

Staż na siłowni

4 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

nie licze

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 nie cały 2-2.5 mies testosteron enan (ampułka co 4-5 dzien) i przez ostani miesiac decadurabolin co 5 dzien 1 ampulka

Opisz swój plan treningowy

pon: bicpes klatka Sroda: plecy triceps piatek:nogi barki, powtórzenia zaczyna sie 12,12,10,8,6 i z reguły robie po 4 cwiczenia na dana partie ciala

Cel cyklu

zwiekszenie masy ciala

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

robiłem jeden

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

mezomorfik

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

nie wiem

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka 140kgx1 martwego nie robie, przysiad-105kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 777
Witam, zacząłem odblok po cyklu enan + deca enan ok 2.5mies deca miesiac, odlbok zaczynam ok2.5-3 tygodnie po skonczeniu cyklu? czy to dobrze ? jak rozłozyć przyjmowanie hcg, mam dwa opakowania pierwsze podzieliłem na 3 strzaly codziennie przez 3 dni a drugie zamierzac brac co drugi dzien i rozlozyc na 4 strzaly a do tego dolozyc ok 20 tabsow clomidu po skonczeniu hcg? co uważacie na ten temat? wystarczy zeby sie porządnie odblokować i przywrócić prace jąder czy macie jakies lepsze propozycje? Pozdrawiam i dziekuje za odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
podstawa to zrobić badania hormonalne bo jak po dece prolaktyna jest wybita to nici będą z pct
hcg
powinno wejść 10 dni po ostatnim testo 3 tyg to zdecydowanie za późno
poza tym clomi min 20-24 dni i nolva 30 dni
hcg 15.000

ale badania na biegu rób

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 777
badania mam zaraz podam wyniku :
Progesteron 0,97 ng/ml zakres referencyjny 0,28-1,22
Prolaktyna 18.1 ng/ml zakres referencyjny 2,1-17,7
Estrogen 126,2 pg/ml zakres ref. < 39,8 na estro wzialem 6 tabsow symexu a na reszte co?

co na prolaktyne i jakie ilosci ?
Za późno to znaczy ze cos bd nie tak ? nie mialem mozliwosci wczesniej niestety zaczac, prosze o rade co dalej robic zeby sie dobrze odblokowac
Dodam że odczułem zmniejszenie jąder i lekki problem z potencją


Zmieniony przez - krstk w dniu 2015-11-16 20:53:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
na prolaktynę najlepiej cabaser praktycznie 2-3 tabletki załatwia sprawę , wrzucasz jedną i za 5 dni wrzucisz drugą i potem dwa razy po połowie co 7 dni i prl powinno być w widełkach
dobrze jak bys to zaczął "już" dokup jeszcze z 5000 hcg i wbij ogólnie 15.000

3 dni po ostatnim hcg zaczynasz sermy w combo clom 50 mg i nolva 20 mg clomid 20-24 dni po 50 mg nolva 30 dni po 20 mg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 777
co to znaczy "sermy w combo"? dobra to jutro ide kupic cabaser i zaczynam zbijać. a pow mi prosze jeszcze nolvadex co da ?bo clomid wiem.. i czy po tym powinno być w porządku?
Kolejne troche moze dziwne pytanie jednak nie mam o tym za dużego pojęcia wiec wole zadac nawet troche glupie pytanie : otóż jądra wrócą mi do poprzednich rozmiarow w trakcie brania czy dopiero po ? i jak to wygląda z potencją bo teraz zauwazylem ze penis lekko mi sie kurczy w spoczynku( jest tak jakby po stosunku taki lekko sflaczały) a wzwód jest raczej nie pełny tak 70% i to wszystko bedzie się normowało podczas brania clomidu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
jeśli uregulujesz hormony to wszystko powinno wrócić do normy
hcg pomoże jadrom podjąc znowu pracę sermy ruszą przysadkę i powinno wrócić wszystko do normy
po cyklu po jakiś 3 tyg po odstawieniu clomidu i nolvadexu powtórz badania zrób prl/e2/progesteron/test całkowty/lh/fsh będzie wiadomo czy wszystko jest ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 777
dobra a jak teraz robić strzaly hcg bo zrobiłem teraz przez 3 dni jedno opakowanie dzisiaj bez zastrzyku i jak dalej jakbys mogl rozpisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
ja bym bił 2500 co 3 dni
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 777
ok, wielkie dzieki za odpowiedzi i dam znać jak zauważę jakieś zmiany, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
zdrowia .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 777
Witam ponownie, skonczylem bić hcg dzisiaj, w między czasie zjadłem 3 tabsy cabasera i tu pojawia sie kolejne pytanie. Po wzięciu pierwszej tabletki cabasera nagle wszystko wróciło do normy, penis wrocił do swoich romiarow, nie wydawał sie juz skurczony i tak jakby zmeczony a po dwoch dniach wróciło do poprzedniego stanu czyli znow problem z potencją penis się kurczy w spoczynku, czemu tak jest ? zaczynam teraz clomid i co dalej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania w trakcie cyklu

Następny temat

metribolon

WHEY premium