SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oddawanie krwi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 50
Witam mam pytanie czy można oddawać krew będąc na testosteron enan jakie tam robią badania i czy może wyjść za wysoko i nie będą chcieli przyjąć, pytam bo za oddanie krwi jest dwa dni wolnego pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
Nikt Ci tego nie będzie kontrolował . Natomiast pozostaje sprawa etyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 50
Jasne rozumiem pytam czy ktoś oddawał będąc na cyklu czy mogą nie przyjąć czy coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 923 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11105
Powiem tak w formularzu są pytania czy coś bijesz i to Cię dyskwalifikuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 50
Chodzi czy wyjdzie na badaniach wiadomo że w formularzu dasz że nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
W badaniu nic nie wyjdzie . Jedynie jak masz hemoglobinę powyżej 18 to nie pobiorą Ci krwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
dokladnie.
znam osoby na TRT co oddaja krew regularnie. Tutaj wszystko zalezy od tego czy ta krew nadaje sie do dalszego wykorzystaja czy tez nie. Tak jak wspomina flex, jak wyniki morfologii beda kiepskie to po prostu nie beda chcieli od Ciebie krwi i tyle. Nikt na milicje nie zadzowni, ze masz wysoki poziom testa we krwi i chciales oddac krew. Jak Twoja morfologia jest wporzadku, to taka krew zostanie normalnie zakwalifikowana jako material do pobrania i tyle.

Swoja drogą nigdy nad tym sie glebiej nie zastanawialam, jak to jest w praktyce, jak np. jakies dziecko otrzyma krew, gdzie jest poziom testa 300%?%)


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2023-04-17 14:57:24
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 923 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11105
W badaniu nie wyjdzie bo badają tam zupełnie inne rzeczy nikt tej krwi na obecnosc tescia nie bada, co nie zmienia faktu ze niepowinieneś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 50
Rozumiem ale podczas badania morfologii może wyjść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
wiesz. jak osoba pobierająca zobaczy rumianego kosa, ktory ma wyj**ana w kosmos hemoglobine i hematokryt, to od razu polapie sie co jest grane%) Ja kiedys badalem t3, estro i prolaktyne i babka dociekliwie mi sie pytala a po co mi to, czemu biore srodki na mase itd pomimo ze poszedlem prywatnie i placilem za usluge z wlasnej kieszeni. Zmienilem labo, gdzie nie ma natretow. Doświadczony diagnosta bedzie wiedzial po co badasz krew. Wiec teoretycznie po morfologii mozna poznac czy ktos jest na bombie czy nie
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 923 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11105
TomQ-MAG
wiesz. jak osoba pobierająca zobaczy rumianego kosa, ktory ma wyj**ana w kosmos hemoglobine i hematokryt, to od razu polapie sie co jest grane%) Ja kiedys badalem t3, estro i prolaktyne i babka dociekliwie mi sie pytala a po co mi to, czemu biore srodki na mase itd pomimo ze poszedlem prywatnie i placilem za usluge z wlasnej kieszeni. Zmienilem labo, gdzie nie ma natretow. Doświadczony diagnosta bedzie wiedzial po co badasz krew. Wiec teoretycznie po morfologii mozna poznac czy ktos jest na bombie czy nie


No to na pewno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia

Następny temat

Testosteron - wyniki badań

WHEY premium