SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie-intensywność treningów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeraza mnie jak "ynteligentne" sa niektore osoby .

w poprzednim poscie odpowiedzialem SERIO (a ze sie smialem to chyba wyraznie napisane z ktorej czesci wypowiedzi), ale widze ze to zbyt trudne dla ciebie do zrozumienia . ludzkie cialo to nie ukladanka . nie odejmiesz klockow 2 cm jesli tylko zechcesz .
zalezy to od budowy , diety , wszystkiego . tego sie NIE DA powiedziec .

no ale pewnie , najlepiej miec gowno a nie pojecie i obrazac sie na wszystkich do okola bo ten swiat jest okrutny i ludzie nie pomagaja tylko sie smieja . chrzanisz glupoty to sie smieje , chcesz cos na to poradzic to zmien cos w sobie , bo ja ciebie uczyc nie bede . od tego masz szkole

to teraz jak przyznajesz , ze sie pytanie sformulowane to zamiast pyskowac to uchyl glowe i nabierz pokory . chcesz konkretnej odpowiedzi to zadaj konkretne (inteligente...) pytanie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 498 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4653
ludzkie cialo to nie ukladanka . nie odejmiesz klockow 2 cm jesli tylko zechcesz . ... i tak mogłeś napisać poprzednio, a nie... ale już dobra, skoro jest to sportowe forum to niech takim pozostanie, nie będziemy wymieniać tu niemiłych poglądów w nieskończoność

http://www.sfd.pl/Synthol_Boys_Frajerzy-t183948.html - wybieramy największego downa z największych ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Wojka92 mam pytanie w jakim czasie zgubiłaś 10 kg ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doradzcie jakas diete :-)

Następny temat

umięsnione uda... u kobiety - problem

WHEY premium