SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki Gainer? - Ektomorfik Poczatek Treningow

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
Jak w temacie. Potrzebuje jakiegos Gainera celem uzupelnienia diety.
dopiero po klkuletniej przerwie zaczalem treningi, mam juz dite oparata na 3100 kcal.

Chcialbym prosic o wskazowke w doborze Gainera. Link do Allgero najlepiej cos wiekszego wagowo, min. 3 kg paczka.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
Fakt, jest sklep foroumowy - niepomyslalem ;)Jesli bede kupowal to kupie wlasnie tu. za chwile pojawi sie moja pierwsza dieta - prosilbym o korekte ;)

BTW:

https://www.sfd.pl/Ektomorfik_-_79Kg_-Poczatek_Treningow_-Pierwsza_Dieta-t393472.html

Zmieniony przez - Ray Davis w dniu 2008-03-22 15:55:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
Skoro masz już dietę i chcesz ją uzupełnić gainerem to czego Ci w niej brakuje? Bo zapomniałeś chyba o najważniejszym.

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
chcialbym, z przyczyn czasowych, 1 lub 2 posilki dziennie zastapic suplementem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
Nigdy jedzenie w proszku nie zastąpi prawdziwego ale jeśli już musisz to ograniczaj sie do jednego posiłku. Napisz jeszcze który to ma być bo to bardzo istotne. A myślę że najlepiej będzie jak wkleisz całą dietę i zobaczymy co w trawie piszczy.

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
Tak chyba bedzie najlepiej. Chodzi mi o posilek wieczorny, przedostatni,lub pozny popoludniowy.


Mam spory mentlik, bo w roznych artykulach zamieszczoncyh na forum wystepuja zalecenia dietetycznne mowiace o tym ze mozna suplementami zastapic od 1 do 3 posilkow. Kazdy mowi inaczej ;)

Intuicyjnie jednak zgadzam sie ze zdrowa zywnosc jest znacznie lepsza i skuteczniejsza niz odzywki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
Głównie chodziło mi o to żebyś określił czy to ma być np posiłek po treningowy, przed treningowy etc

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 986
Jezeli chodzi o posilek przed snem najlepsze bedzie bialko a nie gainer;) Polecam Nitroporgen Treca jest to bardzo dobre jakosciowo bialko a do tego mozesz je spozywac podczas dnia...
ale tak jak powiedzial moj przed mowca wrzuc diete i zobaczymy co jest grane;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 783 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12120
Gainerem podbijasz kalorie lub tez zastepujesz posilek, ktory ci wypadnie. A nie stale zamiast 2 posilki bo nie chce Ci sie gotowac ryzu czy kuraka. Przemysl to.

szacunek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
Rzoumiem panowie.

jutro przedstawie diete. Planuje zeby zalozona liczbe kalorii, wypelnic tylko i wylacznie zdrowa zywnoscia, a nie suplementami.

Te beda jedynie, na sytuacje awaryjna gdy nie bede mogl spozyc posilku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 267 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7087
ja polecałbym mas xxl treca - dosyć dobre opinie o nim są, sam aktualnie szamam, proponuje przejść do działu "Odżywki i Suplementy - OPINIE I ZDJĘCIA" i tam poczytać.

p.s. nie kupuj na allegro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
Czemu nie na Allegro? U mnie w miescie suplementy sa tylko w kilku miejscach. Jedna duza firma ma praktycznie wylacznosc na nie i sa potwornie drogie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ważna sprawa pilne

Następny temat

Potrzebna pomoc z pierwszą dietą

WHEY premium