SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie(14 lat)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 598

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

14 lat

Płeć

Męzczyzna

Waga

83 kg

Wzrost

178 cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

25 %

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

SZkoła od poniedziałku do piątku do godziny 15 raz w tygodniu do 14

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Posiadam 2 x hantle z możliwością dołożenia do 10 kh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 196
Witam, mam 14 lat i postanowiłem skończyć z nadwagą, zwiększyć swoją sprawność itp . mam 178 cm wzrostu, warze 83 kg obwód tali wynosi u mnie 90 cm bf: 25%(co do bf nie jestem pewny czy dobrze je zmierzyłem) . Czy moglibyście polecić mi jak zacząć się odżywiać ?(jakaś dieta ) Jakie ćwiczenia wykonywać ? Z rzeczy do ćwiczeń posiadam tylko 2 hantle z możliwością dołożenia do 10 kg na każdy .Myślałem też o jakiejś sztuce walki, co o tym sądzicie ? Jeśli tak to jaką byście polecili w Krakowie ? Z góry dziękuje za pomoc . Pozdrawiam .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Zapraszamy do działu junior;)

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 196
Mam przenieść tam swój temat ? Jeśli tak to można to zrobić samemu ? Jeśli nie to prosiłbym osobę upoważnioną do wykonania tego i przepraszam za kłopoty .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Załóż tam temat najlepiej bo przeniesienie może chwilę potrwać.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 196
W takim razie proszę o usunięcie tego tematu gdyż identyczny tworze w dziale junior. Przepraszam za kłopoty. Pozdrawiam .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja czy to dobry pomysł???

Następny temat

kreatyna co po

WHEY premium