SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchdzanie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odchudzanie i forma po męsku.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1259
Siemka. Otóż chodzę na siłownię lecz chcę również robić sobie dietę . Nie jem słodyczy nie pije gazowanego samą wodę ew czasem smakową. W tym filmiku

dowiedziałem się aby ograniczać węglowodany i teraz on jadł 100kcal węglowodanów. I ile ja mam jeść węglowodanów dziennie? Oto moje dane
16lat
167cm
65kg
lub czy znacie stronę na której można by było obliczyć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 647
możesz to obliczyc na po treningu -> kalkulatoru zapotrzebowanie -> wpisujesz dane odejmusz 300 kcal i dajesz proporcje makroskładników 50%- białko 30% - białko 20% tłuszcze później na nizszym poziomie tkani tłuszczowej wchodzisz na proporcje 4/4/2,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1061
2g białka/kgmc 1g tłuszczy reszta węgli. Kcal dajesz tak jak mówi przedmówca -300 od podstawowego zapotrzebowania i jak przestajesz iwdzieć efekty to ucinasz po 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 647
KalarepaWyscigowa
2g białka/kgmc 1g tłuszczy reszta węgli. Kcal dajesz tak jak mówi przedmówca -300 od podstawowego zapotrzebowania i jak przestajesz iwdzieć efekty to ucinasz po 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 647
Nie zgadzam sie z tym pierwszym zdaniem oblicz to po prostu z proporcji. Ten sposób jest bardziej miarodajny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1061
a po co się tak bawić? łatwiej jest wyliczyć stosunek B:T na poziomie 2g białka/kgmc i manipulować węglami, mniej zbędnej zabawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
człowiek przyswaja dziennie od 2 do 3 g białka na kg masy ciała więc sposób jaki podał kalarepa (dream głupszego nicku nie było chyba :D) jest dobry. A tak ode mnei to Groma bym tak do końca nie słuchał bo on też trochę przesadza. Dieta nisko węglowodanowa jest niezdrowa więc po co kombinować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1259
Ok dzięki za odpowiedzi od dziś ruszyłem z dietą, ale mam jeszcze jedno pytanie bardziej zwracać uwagę na kalorię czy węglowodany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
kalorię dostarczasz z węglowodanów więc na jedno wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1259
Owszem, ale mogę jeść posiłki które kcal, a mniej węglowodanów lub też posiłki z dużą ilością węglowodanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
jak układasz sobię dietę to robisz tak żeby białka było 2-3 g na kg masy ciała tłuszczy 0,8g na kg masy ciała a reszta węglowodany
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zbudować masę?

Następny temat

Dieta w dzien nietreningowy.

WHEY premium