SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblokowanie po 2 latach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Chodzi o to żeby nie wyszło tak, że odetniesz SAA i przy okazji będzie minus kalorycznym. To pewna droga do spadków.
E: u CB sprawa o tyle fajna, że leciały niskie dawki koksu. Nie będzie jakiegoś szoku, jak odblok przejdzie pomyślnie.


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 22.03.2019 11:34:29

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2035
Oby trzym kciuki k***a lekkie spadki przeżyje ale mocniejszych nie haha. Dzieki za porade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Krzychu79
Ja bym dawla hcg juz 3-4 dni po enanie jak jeszcze test jest podniesiony. Przyjemniej to przebiega. ....


Może z punktu widzenia samopoczucia , ale jak test mamy ponad norme (3-4 dzien po strzale) to wtedy czy nasz organizm nie będzie dostawał info że nie produkować testa bo jest go za dużo?Pytam bo nie wiem ale tak na logikę ...


Zmieniony przez - acidm w dniu 3/22/2019 11:45:40 AM

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
acidm
Krzychu79
Ja bym dawla hcg juz 3-4 dni po enanie jak jeszcze test jest podniesiony. Przyjemniej to przebiega. ....


Może z punktu widzenia samopoczucia , ale jak test mamy ponad norme (3-4 dzien po strzale) to wtedy czy nasz organizm nie będzie dostawał info że nie produkować testa bo jest go za dużo?Pytam bo nie wiem ale tak na logikę ...



Zmieniony przez - acidm w dniu 3/22/2019 11:45:40 AM


Bez znaczenia. Podajesz hcg jako analog LH. Stąd idzie sygnał do komurek Leydinga żeby produkować testa. Samo hcg i tak dalej blokuje przysadkę, sytuacja zmienia się na sermach dopiero.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
aha dzięki za wyjaśnienie

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2035
Siemano wracam Do tematu w niedzielę poleci już 15 tys hcg ogólnie w poniedziałek badania teścia i estro jak teść byłby w normalnie to od wtorku lecieć clom ? 4ty tydzień bez teścia -1.5 kg na wadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
tak jak piszesz bedzie ok

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
To się nie uda niestety.










Badania dopiero we wtorek zrobisz Jak wyniki ok to wskakujesz na sermy.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2035
Tak tak w wtorek. Zamuliłem się że święta . Do zobaczenia wkrótce
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 323 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24352
Krzychu79
To się nie uda niestety.










Badania dopiero we wtorek zrobisz Jak wyniki ok to wskakujesz na sermy.

haha ta wypowiedź trzymała mnie w napięciu póki nie przesunąłem strony niżej :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sporo środków, trzy pytania

Następny temat

Odblokowanie

WHEY premium