SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po propoe

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
sami97
Panowie jak już mam przedłużyć cykl to nie lepiej żebym w ostatnim tygodniu jak bije propa to zacząć bić hcg ? Kiedy zrobić badania estradiolu ?


Badania e2 zrob przed wejsciem na HCG

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1057
No to wchodzić na hcg w ostatnim tygodniu teraz jak wale propa czy zejść z propa i 3 dni po ostatnim strzale zacząć walić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1057
Panowie jest ktoś mi w stanie odpowiedzieć ? Bo dzisiaj zaczynam ostatni tydzień a chce dobrze się odblokować. Z każdym strzałem biorę anastrozol 1/2tabs. Badania zrobię jakoś w czwartek będzie Ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Od siebie napisze, zebys jednak nie robil badan e2 przed hcg bo hcg odrazu zmieni wynik,
Badanie e2 zrob definitywnie przed wejscie na clomi bo to ma kolosalne znaczenie, przed wejscie na hcg poziom e2 znaczenia nie ma zadnego.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1057
Okej dzięki kolego za radę. Kiedy polecasz zacząć bić hcg i w jakich dawkach? Dzisiaj zaczynam ostatni tydzień propa i niewiem czy hcg wbijać już teraz czy poczekać do końca i 3 dni po ostatnim shocie zacząć bić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Poczekaj do konca cyklu, po ostatniej inj propa juz na drugi dzien zacznij hcg, lagodnie przejdziesz z propa na swojego testa

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
sami97
Panowie jest ktoś mi w stanie odpowiedzieć ? Bo dzisiaj zaczynam ostatni tydzień a chce dobrze się odblokować. Z każdym strzałem biorę anastrozol 1/2tabs. Badania zrobię jakoś w czwartek będzie Ok ?


Jesli bierzesz ari to badanie estradiolu nie ma sensu bo wiadomo ze bedzie zbity.
Jesli natomiast bys go nie bral to moim zdaniem warto zrobic badania na jego poziom i wiedziec jak wysoko jest wywalony i wtedy dobrac dawke IA. Po dodaniu HCG mogloby sie okazac ze bedzie kilka razy ponad widelki...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1057
No to jak panowie zrobić bo już zgłupiałem :/ Lecieć jutro na te badania czy zrobić je przed wejściem na clom po hcg ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Badania zrob odrazu po wejsciu na hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Jeśli brales cały czas ani to masz estro zbite więc teraz nie ma sensu robić badań. Zrób po HCG ale nadal pamiętaj aby dawać ari

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja prop - oxa - clen. Jakei dawki oxy?

Następny temat

Wyniki przed cyklem - opinia

WHEY premium