SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po propoe

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1057
No właśnie dlatego chce sprawdzić żeby nie zbić za nisko bo podobno tez jest nie przyjemnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1057
Wczoraj poszedł ostatnim strzał, teraz hcg wale w sobotę wale już hcg czy niedziele ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1057
Panowie lepiej będzie walić podskórnie czy domięśniowo 2500ui ? W niektórych źródłach mówią ze jak taka ilość to domięśniowo a drudzy ze podskórnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Skoro ost strzal w czw i 3dni po tym hcg to w jaki dzien?
Moze byc podskornie moze byc domiesmiowe bez roznicy no moze poza jedna tzn po co kolejny raz dziurawic miesien jak mozna podskornie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1057
Tak tez myślałem ze lepiej podskórnie, jak nie dostanę insulinowek to jaka igle do zwykłej pompki kupić ? Mam zamiar zrobić tak ze wymieszam to w jednej fiolce walne pół, następne pol wbije w nowa pompkę i zostawię w lodówkę będzie Ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Dostaniesz insulinowke w kazdej aptece tylko wez ze zdejmowana igla...najpierw zakladasz zwykla igle,nabierasz plyn i przelewasz do proszku,to sie samo odrazu miesza i nabierasz spowrotem w strzykawke,zmieniasz igle na insulinowo,wbijasz polowe i strzykawke do lodowki i po 3dniach wbijasz reszta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1057
Okej już wszystko zrozumiałem a gdyby jednak nie było insulinowek ? Bo przed chwila byłem w najbliższej aptece i nie było jadę dalej szukać :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
To wbij normalna igla domiesniowo i tyle tylko przy drugim wbijaniu zmien a insulinowki nie trzeba jakby co zmieniac


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2017-05-27 17:49:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1057
A igła 0.4 lub 0.5 jak kupię do strzykawki 2ml nada się podskórnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1057
Znalazłem insulinowki ale bez zdejmowanej igły.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja prop - oxa - clen. Jakei dawki oxy?

Następny temat

Wyniki przed cyklem - opinia

WHEY premium