SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po propie i npp potrzebna pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
remek_slu
Lodzianin1 powiesz mi jeszcze czy whey protein komplex z olimpa moge dorzucic bo nie chce gainer tylko bialko. I czy jeszcze jakies suple by sie przydaly dodam ze jem jeszcze kretke monohydrat z treka?

Doloz lepiej cycka 200-250 gr. To taki sredni, rozmiar B ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1476
Kamil to wlasnie poto jest ta grupa polowa tych krorzy tu sa bez grama wiedzy aplikowala sterydy i sie nie osblokowali nawet. A dzis nie mowiebze kazdy ale spora ilosc ludzi poczytala troche dowoedziala sie troche od kolegi itp itd i robia sie trenerami personalnymi i sprzedaja doety plany itp wiedz nie mow mi co mam robic po to jest ta grupa zeby sie dowiedziec i na uczyc ty odrazu wszystko wiedziales na pewno nie wiec prosze daruj sobie. Szanuje ludzi którzy sa tu i pomagaja innym ktorzy nie maja wielkiego pojecia bo po to jest ta grupa a takich cwaniakow co pierdziela ile to nie zrobili itd to nie chce nie xhce siw aluchac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Tu nie chodzi o cwaniakowanie tylko o to, ze przy takiej diecie nie urosniesz na sucho i na koksie tez nie. Po prostu masz elementarne braki, ktore probujesz nadgonic sokiem, a nie tedy droga. Wiec nie masz sie co spinac.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1476
Ale ja sie nie spinam. Tylko te forum kiedys bylo badziej uprzejme zobacz sobie posty z prze kilku lat kazdy sobie pomagal a teraz co początkujący napisze jest skreślony a nie tędy droga. Wszedlem tu bu uzyskac pomoc zalezy mi na nabraniu masy bo jest mi ciezko juz kilka razy próbowałem i teraz mam diete i dorzucilem towar. Jesli mam za malo bialka w diecie to od teraz podnioslem o 2razy jak koledzy powiedzieli wyzej. Czy ciezko jest dac kilka rad i pomoc drugiemu i poswiecic 5 min na opisanie sytuacji pomocnej czy lepiej poswiecic 30min na pisanie samych hejtow i zdemontować czlowieka w jego pracy i itp. Chociaż bym podac linki w ktorych sa tematy związane z dieta i dopingie ktore początkujący musi wiedziec. Moim zdaniem lepiej czlowiekowi pomoc nic psuć mu wszystko podro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94824 Napisanych postów 364817 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670177
Odpowiedzi dostałeś chyba na wszystkie pytania .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1476
Tak dostalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94824 Napisanych postów 364817 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670177
Nie ma co się spinać
Powiedzonka ,będą pytania pisz
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1476
Badania w 10 tygodniu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1476
Badania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94824 Napisanych postów 364817 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670177
dobra jakie jest pytanie ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl redukcja cypio t3 vino

Następny temat

Pierwszy cykl jakieś porady :)

WHEY premium