SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po megace??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14070
po 2 butelkach blok czuć wyraźnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z ciekawości czym zbijali ci prolaktyne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 243
Ergolaktyna, moglem tez wziąć dostinex ale strasznie drogi..

sijcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i jak szybko zbiło prolaktyne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 243
nie robiłem później badań na prolaktyne bo po 3 tygodniach brania leku wróciło do normy. Też nie było to przyjemne bo to silny lek i z początku nie czułem sie zbytnio. Jak ktoś ma podobny problem to proponuje zrobić badania- LH, FSH, testosteron, DHEA, kortyzol, prolaktyna i poprosić o rade fachowca. Jest tyle różnych wariantów zaburzeń i tyle opcji leczenia że nie da rady wymyślić coś samemu. Jak powiedziałem gościowi, że chciałem zapodać jakiś antyestrogen i booster testosteronu to słabo mu sie zrobiło. A wierze mu bo 3 tygodnie temu byłem pieprzonym impotentem a teraz mam takie odloty, że miło..lekarze są różni wiem ale warto poszukać dobrego. Pozdr!

sijcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14780
Bowie_ i co ci ten lekarz zapisal ze jest juz gut? :D

bez kasy nie ma masy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
sorki za odświezenie tematu ale mam podobny problem i teraz sie zastanawiam bo juz mi sie nie chce czekac co dalej działać? może jakis mini cyklik z tęscia zrobic i normalny odblok? Prolaktyna w tym czasie powinna zjechac ?? czy moze zalatwic ergolaktyne tylko bowie ile brałes 1 opakowanie wystarczy?

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
A czemu nie pojdziesz do lekarza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
do rodzinnego ? albo czekacć 2 miesiace na chyujowego endokrynologa? przecież to zadna wielka filozofia wysoka prolaktyna po megace i trzeba to jakos zbic albo zatuszowac problem z tąd moje pytanie czy mozna walnąc teraz cyklik z teścia na zmiana proporcji teścia do proloaktyny czy lepeij zbijac

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Nie, isc prywatnie do endokrynologa :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ginekomastia usunięta - czy możliwy jest jej powrot po cyklu?

Następny temat

cidoteston i prop alchemia

WHEY premium