SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po megace??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6121
Cykl Ci nic nie da.Testosteron nie zbije prolaktyny.Musisz obniżyć bromokryptyną(nazwy handlowe są różne).Jeśli chcesz to brać bez nadzoru lekarza to musisz jakoś załatwić bo jest na receptę.I uważaj z dawkami.Większość osób się źle czuje więc Ty też musisz stopniowo zwiększać dawkę bo nie ogarniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
bazyy dziekki tak wlasnie zrobie. pozdr

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 243
dobrą i bezpieczną metodą na zbicie prolaktyny jest witamina b6 w dużych dawkach. wiem, że ludzie mając ten problem kombinują i chcą szybko działać. rozważną metodą w tym przypadku może być brak działania. poza wspomnianą vit b6 jakiegoś cynku i trochę cierpliwości. w moim przypadku było to trochę ponad miesiąc (1 butla przy 10ml ed. na początku panikowałem i brałem booster testosteronu- novedex xt ponoć dobry na odblok, zrobiłem badania i fakt test poszedł poza norme do góry ale poprawy nie było, prolaktyna dalej za duża. zastanów się czy nie warto po prostu poczekać, lek który chcesz brać to kolejna silna ingerencja w organizm, proporcje z innymi hormonami mogą znów sie zmienić nie wiesz jak to na ciebie zadziała. Pamiętaj że organizm sam dąży do równowagi, pomóż mu szamając wspomniane witaminki, wysypiaj sie i unikaj stresu- to ma wpływ na gosp. hormonalną. leki na zbicie prolaktyny biorą kobity w ciąży, możesz czuć sie po nich fatalnie i tak naprawdę nie wiesz jaki będzie efekt. teorie wymyślane przez niektórych są śmieszne, metody na "odblok" to placebo wymyślone przez ludzi którzy sprzedają te gówna, najpierw zarabiają na koksach później na "leczeniu" z ich skutków. takie moje zdanie.

sijcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
a jest jakas witamina b6 solo w aptekach? ja obecnie biore dibencozidem ale to w innych celach i jest to kombinacja roznych witamin z grupy b

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 243
tak kosztuje grosze, stężenie witaminy jest dużo wieksze niz w tym co teraz bierzesz.

sijcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
ok jeszcze tylko jedno pytanie duza dawka to ile tej wit.?

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 243
300mg. 1 tabs to przeważnie 50mg. tak z ciekawosci, ile tego megace wypiłeś i w jakim stopniu cię przyblokowało? ja czulem sie po odstawieniu fatalnie poza wspomnianym problemie bolały mnie nerki i wogóle wnetrzności..

sijcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
ja jestem po mocnym cyklu z saa i mam tescia jeszcze poni zej normy. na cyklu wypiem 1 butle potem przerwa i teraz blad bo przy niski teściu drugą wypiem. piem po 15mg zablokowao mnie bardzo . dlatego wit bede bral. dawki widze śmieszne braem bo może 6mg ed. Ale chyba zdecyduje się jednak w trakcie walnąc troche teścia bo cieżko w wiadomym temacie a cierpliwośc sie konczy

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 243
z tym teściem to może poczekaj aż skutki megace zejdą. ja na bloku miałem test. powyżej normy od tego novedexu a mimo to pozytywnych zmian nie odczułem, dopiero jak prolaktyna spadła wróciło do normy. poczekaj z miesiąc zrób badania na test/ prolaktyne to drugie pewnie wróci szybciej do normy wtedy uzupełnisz teścia i na pewno odczujesz poprawę.

sijcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6121
jw. prolaktyna blokuje FSH i LH przez co testosteron też jest niższy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ginekomastia usunięta - czy możliwy jest jej powrot po cyklu?

Następny temat

cidoteston i prop alchemia

WHEY premium