SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od zera do ... ???

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
Dzisiaj napiszę kilka słów o sobie i będę oczekiwał na wszą reakcje i porady.

A więc mam 20 lat , 74 kg ,173 cm ,studiuje

Chciał bym abyście mi doradzili którą drogę wybrać i jak postępować?

Aktualnie jestem na diecie która ma na celu redukcje tkanki tłuszczowej na brzuchu mniej więcej tak wyglądają moje posiłki na dzień (1.ryż z kefirem i tarkowanym jabłkiem ,2.jabłko/banan,3.chudy twaróg z kefirem,4.serek wiejski ) co daje mi łącznie 1500 kcal przy najmocniejszym treningu ---> kardio(bieganie,interwały bieg/spirnt/marsz około 30 min i po powrocie trening mięśni brzucha ,różnorodne ćwiczenie)

Teraz mój brzuch wygląda lepiej niż miesiąc temu.
Ale mam dylemat czy nie wybrać masy mięśniowej co by niwelowało kardio i przynajmniej uczęszczanie na siłke 3 razy w tyg ,reszta w domu/odpoczynek.Przy proponowanym zakupie białka i kreatyny.

Lecz ja jako student mam znacznie ograniczony budżet który ogranicza znacznie dietę typu kurczaki itp i oczywiście wejście na siłkę za 6 zł .

Wiem że inwestowanie w siebie nie polega na tym że po miesiącu będzie doskonały progres ,lecz to długotrwała inwestycja .

czekam na wasze odp i porady.

Pozdrawiam :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
jestes na głowówce a nie na reduckji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
jakie zapotrzebowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
Co do treningu jak na razie staram się biegać i najważniejszą partią stał się brzuch,jak napisałem różnorodne ćwiczenia które wykonuje w domu. Nie zapominam o innych partiach klata na siłce w poniedziałki i reszta w domu ,ćwiczenia z tym co ma się pod ręką ,ale da się zrobić klatkę , barki ,nogi ,bic itp
A co do wartości to dużo przyjmuje w-w około 200g lecz białka jedynie około 90 g i tłuszczy max 30 g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
Ustaw sobie plan np. ACT lub FBW...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
Mam tu wypisać jakie dokładnie wykonuje ćwiczenia na poszczególne ćwiczenia ? Szukam porady w którym kierunku podążać lub jakiejś porady co do wzbogacenia diety .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
tak rozpisz plan treningów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy wycinka ?

Następny temat

Białko Sojavit 85

WHEY premium