SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki i suple w Anglii

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5472
Whey Protein 750g 19,99£ czyli x 6 tj. 120 zl u nas to chyba tyle sie placi za 1,5 kilo
10 kg to moze nei ale te 1,5 mozna wziasc na poczatek kariery w UK

Zmieniony przez - kości w dniu 2005-05-11 13:59:43

cały czas do przodu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1635
ludzie!! co wy opowiadacie ?? ceny sa porownywalne z polskimi. Prolab kosztuje niemal tyle co w polsce. bo roznica 20 zl nie jest straszna jak juz ktos placi 170zl . Wiecej zaplacisz za nadbagaz niz sama odzywke. Zakupy robic najlepiej przez internet i faktycznie mozna duzo fajnych promocji wychaczyc. Pozatym jak siedzisz w anglii izarabiasz min 200£/tydz to chyba stac Cie zeby wydac na odzywke 25£ i 5 na transport.

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
ja biore 10 bo jade na 3miechy gdzieś i planuje z 50% albo lepiej białka z odżywki brać bo nie bedzie mi sie chciało gotować ,pozatym dużo taniej będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Mega Mass 1,5kg 15£- czyli ok.90 pln
Sprawdz ceny w Polsce- to tylko przyklad.
Jak ktos chce sie bawic w przewozenie 10kg gainera (a o to mi chodzilo) -jego sprawa. I przeczytaj dokladnie moje wszystkie wypowiedzi.
EOT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
jasne że mnie stać ale po co mam brać jakieś prolaby czy coś w tym stylu jak nawet pewnie nie bede ćwiczył.biore tylko z oszędności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5472
Boogie a podaj jakaś cenę białka na noc

cały czas do przodu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11225
z wlasnego doswiadczenia, jesli jedziesz samochodem to praktycznie nigdy nie sprawdzaja na granicy wiec mozesz przewies co ci sie podoba. raz kumpla sprawdzili, zeby bylo smiesznie jechal z niemcami w sam. z rejestracja niem. i nie mieli problemow do zadnych supli orginalnie zamknietych, a jak mial tauryne mc otwarta i bialko to skonfiskowali i zadne tlumaczenie ich nie interesowalo.
a co do lotniska, ktos wspominal, ze chce wziasc 10kg bialka. po pierwsze maks waga bagazu to przewaznie 15/25kg (zalezy od lini, w tanszych mniej) wiec jaki sens ladowac tyle bialka. po drugie watpie zeby przeszlo kontrole, sa teraz na maksa wrazliwi, cos im sie niepodoba, zabieraja.
nie czepiaja sie lekarstw, wiec najlepiej ograniczyc sie do supli, a odzywki kupic na miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
boogie dzieki za info ... własnie o taki przykład mi chodziło ... i wnioskuję, że nia ma po co robić sobie problemu z kilkoma kg. gainera ... lepiej jak kupię sobie na miejscu ... tym bardziej, że mam ograniczenie bagazu 25 kg ...

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5472
czyli wychodzi na to żeby kupić sobie kreatyne i tyle

cały czas do przodu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
tylko żebyś nie jechał z nią do Francji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to przełknąć?

Następny temat

Omega-3 - ceny

WHEY premium