SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki - pierwszy raz

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć, około okresu zimowego postanowiłem wziąć się za siebie, do tej pory zrzuciłem 12 kg, ważyłem 80 kg, a ważę aktualnie 68 kg. Postanowiłem wyhodować sobie kaloryfer ;). Podczas redukcji mojej wagi zauważyłem znaczy spadek umięśnienia oraz szerokości (szczególnie na bicepsach, na których mi zależy, i wyglądają teraz jak patyki.. ^^) a tłuszczu jeszcze trochę zostało mi na brzuchu. Planuję nadal zrzucać brzuch, jeżdżę na rowerze 40-60 km, następny dzień robię 300 brzuszków, potem znów rower, brzuch, i tak na przemian dzień w dzień. Staram się odżywiać zdrowo, i punktualnie o tych samych porach 5 razy dziennie.

Wczoraj kupiłem sobie:
- białko scitec 100% protein izolat
- bcaa activlab xtra
- witaminy olimp multiple
- spalacz thyburon FA
- dziś dojdzie jeszcze kreatyna

Czy mogę brać wszystko na raz? Nie znam się na tym, jeszcze tego nigdy nie brałem, proszę o pomoc. Znajomy polecił mi ten zakup. Zależy mi aby spalać nadal tłuszcz z brzucha, ale jednocześnie budować na nim kratę, i zacząć "pompować" łapy, klatkę piersiową. Także prosiłbym abyście polecili mi jakieś ćwiczenia w domu na w/w. Klatkę piersiową mam zamiar budować na pompkach, jeżeli się da. Pomóżcie, bo jestem nieźle zakręcony ;d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
Nie za często robisz ten brzuch?
Możesz brać wszystko naraz. Tylko zastanawiam się po co Ci ta kreatyna przy treningu domowym? To dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto, co innego jakbyś ćwiczył na siłowni. Nie wiem jak chcesz pompować te łapy w domu, chyba,że masz hantle. Poza tym brać kreatyne by "pompować" tylko bica i klatę... bezsens, a co z plecami ,nogami, barkami ?
Jeśli masz dietę to białko,bcaa, witaminy i spalacz możesz wziąć...chociaż do białka przy treningach domowych też jestem sceptycznie nastawiony...prochem dobrego posiłku nie zastąpisz - a domowy trening, to nie taki jaki możesz zrobić na siłowni (nie ta poprzeczka), więc IMO białka też bym nie brał - tylko bcaa, witaminy i ten spalacz. Dobra dieta wystarczy by poprawić zarysy Twoich mięśni domowym treningiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jelita grube

Następny temat

usg kregoslupa

WHEY premium