SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki , Masa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 131
Witam ,

Chciałem zapytać się odnośnie odżywek dobrych ktore by mialy szybkie działanie i widoczne na masę mięśniową , mam Lat 19 i Ważę 62Kg , Wzrost 175Cm , Słyszałem Odnośnie Teścia i mam dylemat odnosnie tego , poniewaz chce jak najszybciej nabrać masę mięśniową , czemu ? bo mam dość wysłuchiwania ze chudzielec , ze psy sie zlecą i takie podobne teksty .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znajdź sobie w sieci jakiś kalkulator kalorii , wpisuj każdego dnia co zjesz i obserwuj na kalkulatorze dane. Poszukaj tez , ile kalorii musisz spożyć dla swojej wagi i wzrostu , by iść w górę. A jak już będziesz sie decydować na gainera , to polecam Mutant Mass .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62317 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777881
Najpierw zanim zaczniesz kupować jakiekolwiek suplementy to zacznij jeść i trenować. Suple są dodatkiem do diety i ćwiczeń a nie ich zastępstwem. Więc trzeba się zabrać po kolei za wszystko.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 131
w tym rzecz że jem i ćwiczę 4 razy w tygodniu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62317 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777881
To inaczej. Skoro jesz dobrze i trenujesz dobrze to po co Ci suplementy ? Powinieneś bez ich dodatku rosnąć zdrowo i nieprzerwanie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 131
ponieważ chce dobrać sobie odzywki żeby miec skuteczniejsze i widoczne nabytki masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62317 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777881
W takim razie czego nie dostarczasz w odpowiedniej ilości w diecie, którą aktualnie stosujesz ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 131
Mass Activator , Megabol - Gainer 737 , POWER Bulk , ActivLab - Mass Up , ktora z tych odzywek jest najbardziej zadowalająca i ktora daje dobre skutki i szybkie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62317 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777881
Uwierz mi szybkie efekty Cię nie usatysfakcjonują. Szybko to można złapać troche tłuszczu wokół brzucha a masy mięśniowej się szybko niestety nie buduje to proces długotrwały i powolny.

A żeby dobrać jakiś suplement musisz mieć świadomość czego w diecie masz za mało.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 131
w diecie za mało napewno białka i węglo , ponieważ jak mowią w domu jem na Raty .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62317 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777881
Ale sęk w tym, że musisz wiedzieć ile tego brakuje aby uzupełnić suplementem, który kupisz. Nie możesz też brać suplementów w ciemno.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 131
a jak to sprawdzic ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o plan treningowy

Następny temat

Klatka Piersiowa ilość ćwiczeń

WHEY premium