SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2051

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga / wzrost

90/175

Staż treningowy

2

Cel cyklu

Masa mięśniowa

Stosowane już wcześniej suplementy

Gainer,carbo,Białko,Bca,kreatyna

Stosowane wcześniej spalacze

Inonto

Przewidziane finanse na cykl

500
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Można i tak.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 62
Dałem ankietę wiec ktoś mi pomoże jakie odżywki mam zakupić do treningu na drążku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
żadne masy mięśniowej na drążku nie zrobisz, trening na drążku nie obejmuje wszystkich partii mięśniowych.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2714
przy takiej masie i wzroscie to mogę się zalozyc że w pasie jest koło 97 także masy chłopie to ty masz pod dostatkiem, teraz trzeba to spalić i przerobić w miesnie ale na siłowni z areobami włącznie a nie na jakimś drązku. To Ci nic nie da. Jak masz zamiar wyjechać gdzieś zagranice i tam tym drażkiem ćwiczyć to dokup chociaz hantle, bo nie wiem jaki jest powód tego twojego drążka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 62
Nie wiem czy będę miał czas na siłownie bo za półtora tygodnia wyjeżdżam do wawy pracować a będę na budowie pracował więc nie wiem czy znajdę czas na siłownie a drążek to nawet sobie zespawam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 62
Może dam zdjęcie i ocenicie co najlepiej zrobić w moim przypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2714
mozesz wrzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 62
Zdj




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 62
Więc co w moim przypadku robić ? Jak ćwiczyć?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
1 Pomasujesz z głową z 2 miesiące i recukcja
2 Lecisz z redukcją

Jak poziom tkanki się dla Ciebie nie liczy zbytnio to masuj

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna , spalacz i bcaa razem?

Następny temat

Czy NO XPLODE nadaje się na redukcje?

WHEY premium