SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywianie w czasie wyjazdu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
właśnie wybieram się w góry i mam nadzieję, że wrócę z nich odrobinę szczuplejsza.

od miesiąca odchudzam się z pomocą dietetka i chudnę książkowo. Ale na ostatniej wizycie kontrolnej okazało się, że mimo spadku masy, zawartość tłuszczu ani drgnęła, a nawet lekko poszła w górę. Oczywiście, wiem że miernik mojego dietetyka moze podać błędny odczyt nawet jeśli mam spocone dłonie, ale pierwszą moją myślą było, że schudłam, bo "wcinałam" własne mięśnie.

potem przeczytałam gdzieś, że nie wolno również tranować na czczo, bo organizm czerpie energię z mięśni właśnie, zamiast z tkanki tłuszczowej, a jak wiadomo ogień węglowodanów i te sprawy.

trochę się zaniepokoiłam, bo w górach miałam zamiar utrzymać dotychczasową dietę, ok. 1200 kcal w pięciu posiłkach co 2,5-3 godziny. no i ten ogień węglowodanów... planuję 10 godzin intensywnego marszu dziennie. moje codzienne zapotrzebowanie to jakieś 1500, w górach się zapewne zwiększy.

1. Czy zatem powinnam zwiększyć liczbę spożywanych kalorii?
2. Jeśli zwiększyć liczbę kalorii to o ile?
3. Którą grupą ewentualnie zwiększyć liczbę kalorii? Węglowodanami?

Bądźcie uprzejmi pomóc, bo się zagubiłam.

Jeśli nie wiesz dokąd zmierzasz, do nikąd nie dojdziesz.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
na wstepie zmien dietetyka i wklej diete ktora stosujesz.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 356 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1912
jesli zabezpieczysz mięsień to wezmie z tkanki tłuszczowej , a jak wiadomo trening na czco jest najlepszy na spalanie tłuszczu..
i węgle sa potrzebne i białko i nawet tłuszcz :)

Życie jest za krótkie, żeby być małym...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ładowanie przy średnich węglach

Następny temat

potrzebuje diety aby trochę przytyć !!!!

WHEY premium