SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki/suplementy do diety z małą nadwyżką kcal

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
Czesc, sprawa jest taka, że mam dietę z mała nadwyżką kcal, do tego 2x w tyg aeroby po treningu(chód 6kmh z pochyleniem). Teoretycznie chciałbym zdobyć trochę suchej masy, dlatego decyduje się na aeroby.

Czy warto w moim wypadku zakupić BCAA? Ludzie piszą, że na masie BCAA jest zupełnie nieprzydatne, no ale skoro jakies tam aeroby mam więc może jednak się przydadzą?

Moje drugie pytanie to jakie białko polecacie na takie trening? Izolat czy WPC? Cena pomiędzy nimi jest znaczna, a ja ogólnie nie jestem na ostrej redukcji. Białko jeśli już, brąłbym po treningu, czasami w razie braku możliwości zjedzenia posiłku, w dzień bądź na noc.

Jeśli chodzi o WPC to znalazłem coś takiego: HI TEC HI-ANABOL PROTEIN 2250g - 113zł, HI TEC PROTEIN 2250g - 96 zł, HI TEC MICELLAR CASEIN 1000g - 63zł. A może macie coś innego godnego polecenia?


Proszę o pomoc

Zmieniony przez - LeśnyDzban w dniu 2014-10-31 23:28:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
wszystko zalezy od mozliwosci finansowych.
jak sa ograniczone skup sie tylko na odzywianiu i bierz wpc

jak masz wieksze zasoby moze byc bcaa i dobry izolacik

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4546 Napisanych postów 35814 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263240
1. Jeśli masz wolne "pare groszy" możesz wrzucić BCAA przed aerobami
2. WPC, nie warto przepłacać za Izolat
3. z WPC polecam np Trec Whey 100, z tańszych SFD WPC v3

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
tzn mam trochę grosza, ale mimo wszystko wiekszość kasy wolałbym przeznaczyć na dietę niż na prochy, więc tez zależy mi na wydaniu jak najmniej, jednak zakup 500g bcaa wystarczyłoby mi na 50 treningów aerobowych, czyli na około 4 miechy jak nie wiecej (przy założeniu że brałbym 10g po treningu siłowym przed bieznią). Ale chodzi o to czy w ogóle suplementacja bcaabędzie odczuwalna? Niby dużej nadwyżki nie mam ale mimo wszystko przyjmuje więcej kcal niż osoby na redukcji, dla których polecane jest BCAA.

A jeśli chodzi o białka, to moglibyście sie odnieść do pozycij, które przytoczyłem? Słyszałem, że Hi-Tec jest w miare spoko firmą,może mieliście styczność z tymi białkami?Trec troche drogi jest (za 2250g 180zł. gdzie Hi-Tec 90zł lub 112zł - Hi anabol)


Zmieniony przez - LeśnyDzban w dniu 2014-11-01 09:17:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
osobiscie widze roznice czy stosuje bcaa czy nie. sam sobie chwale. ale nie kazdy czuje dzialanie dorazne. z hi teca wez c6, kazeina to nie wpc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
c6 niestety za drogie, poradzicie coś sensownego w tanszej cenie? moze tez cos z hi teca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4546 Napisanych postów 35814 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263240
LeśnyDzban
c6 niestety za drogie, poradzicie coś sensownego w tanszej cenie? moze tez cos z hi teca?



https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html 

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1550
j/w białko sfd to dobra propozycja polecam

Zmieniony przez - kaszubex w dniu 2014-11-02 20:07:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106021
weź Ostrovit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 448
z sfd V3 jeden z najlepszych produktow w stosunku jakos/cena , z Hi TECa protein 80 jadlem ale V3 jednak lepsza smakowo a jakosciowo chyba tez:) co do BCAA to obecnie na masie jem w poloczeniu z CM3 i efekty bd dobre , osobiscie polecam :)

Damian

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
Nie wiem czemu ale dalej upieram się za tymi Hi-tecami (oprócz C6, bo za drogie). : HI TEC HI-ANABOL PROTEIN 2250g albo HI TEC PROTEIN 2250g, możecie coś o tych dwóch pozycjach powiedzieć? to jakiś syf żekażdy to odradza? cena/ilość jest w miarę ok, firma też chyba w miarę ogarnięta

Na super smaku mi nie zależy, byle rzygać się od niego nie chciało:)

Zmieniony przez - LeśnyDzban w dniu 2014-11-03 12:09:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje plan stosowania gainera + kreatyny monohydrat Będę wdzięczny !

Następny temat

Jak Zacząć?

WHEY premium