SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oczyszczanie jelit, celuloza itd.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5237
Witam,

Od jakiegos czasu szukam jakichs informacji na temat pozbycia sie zlogow zalegajacych w jelitach. Niektorzy proponuja jakies diety z kapusty/burakow czy sliwek. Inni jakies mieszanki oliwy z sokiem z cytryny. A jeszcze inni kupuja jakas podwojna celuloze na allegro:) Chcialbym sie dowiedziec jak to faktycznie jest, ktora z tych metod jest skuteczna i czy faktycznie mozna sie pozbyc mas kalowych zalegajacych w jelitach ponoc przez lata. Zajrzyjcie na www.colonix.pl tam prezentuja fotki tego swinstwa i swoja magiczna kuracje na pozbycie sie tego.
Pytam bo w przeciagu ostatnich kilku lat (studia) prowadzilem paskudny tryb zycia, katowalem sie zarciem z biedronki, spirytusem i innym dostepnymi truciznami. Ostatnio zauwazylem ze mam wiecznie wydety brzuch - cos tam jest
Czas cos z tym zrobic. Mieliscie jakies doswiadczenia z oczyszczaniem jelit? Prosze o kazda dostepna informacje/opinie/wskazowke:)

"Kto nie walczy ten ginie, a kto umarł ten nie żyje..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Witam,czy może ktoś mi udzielić informacij na temat zaparć u dzieci?jestem mamą siedmioletniej dziewczynki i mamy skierowanie do szpitala na różnego rodzaju badań w sprawie zaparć,chciała bym się dowiedzieć czy te badania będą dla niej bolesne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
najlepsze czyszczenie jelit to złapanie grypy jelitowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5237
Nie wydaje mi sie, wysrasz sie wyrzygasz a to paskudztwo i tak w Tobie pozostanie :) ale dobrze kombinujesz hehehe

"Kto nie walczy ten ginie, a kto umarł ten nie żyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 823
Jedyna możliwość zgłosić się do jakiejś pielęgniarki i poprosić o lewatywę

Kocham snookera
Ty również? Zajrzyj http://www.lubelskisnooker.friko.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5237
czy ktos ma jakies madre pomysly?

"Kto nie walczy ten ginie, a kto umarł ten nie żyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8750
no jakby nie patrzeć... najbardziej skuteczną metodą to faktycznie była by seria "czyszczeń" w szpitalu itd.

trudno powiedzieć, jak nie spróbujesz podanych metod to sie nie dowiesz
proponuje żebyś wrzucił do diety otręby pszenne i codziennie dodawał do czego możesz (jogurty, sosy itd.) lub z kilka solidnych łyżek popijając wodą ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
po lewatywa? jesli nie masz problemow z zaparciami i wyprozniasz sie regularnie nie ingeruj. stosowanie lewatyw, herbatek etc ktore maja "pomoc", spowoduje tylko to, ze przyzwyczaisz organizm do takiej pomocy i bez tego nie bedziesz sie umial wyproznic. znam uzaleznionych od takiej pomocy. reasumujac.
panowie, bez przesady. naturze nie trzeba pomagac jesli dziala prawidlowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8750
mcmd - od jednej czy dwóch lewatyw organizm sie nie "uzależni"... że sie przyznam, po wyrostku zrobili mi 1 lewatywe w szpitalu i jakoś inwalidą nie jestem

nie ma sensu stosować preparatów głównie pomagających w zaparciach, bo faktycznie po długim stosowaniu możesz sobie tylko spieprzyć perystaltykę jelit

z tego co wiem środek "bisacodyl" (czopki/tabletki) wywala z 'wewnątrz' wszystko co sie tylko da - ale nie mam pewności i jakby co nie chcę go promować, bo to krytykowany lek i chyba nawet powoli lub już wycofany z rynku, więc bierzesz na własną odpowiedzialność, ale naprawdę 1 dawka nie zabije, bo znam osoby które były zmuszone wziąć

otręby serio polecam, na mój organizm wpływają bardzo pozytywnie, dobrze regulują pracę jelit, mniej problemów natury gastrycznej ;)........ i w ogóle przechodzą w całości przez przewód pokarmowy sory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
owszem, jedna czy 2 lewatywy szkody nie zrobia, pojawia sie jednak pytanie, po co? jesli wszystko z wyproznieniem jest ok, to po co pomagac naturze? to zbedne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8750
po to żeby usuną złogi, których RACZEJ organizm sam nie usunie? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
duzo blonnika. organizm sam usunie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost a zarost

Następny temat

Garb Żebrowy

WHEY premium