SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zaburzona mikroflira jelit

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc. Jak w nazwie tematu.zdiagnozowano u mnie taka przypadłość.Jaki preparat probiotyczby polecacie? Nie bardzo wiem co wybrać.pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Zbyt duże uogólnienie, co konkretnie zdiagnozowano i w jaki sposób?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokladnie jw oraz jak wyglada aktualne odzywianie ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bylo to badanie metoda Volla na pasozyty,grzyby i ogolny stan narzadow. Niestety nic wiecej nie wiem ,ale powiedziano mi ,ze mam zaburzona mikroflore. Odzywianie wyglada ok. Staram sie wybierac najbardziej wartosciowe produkty miesa,jaja,kasze,warzywa,owoce a po treningu wpadaja np. 2 batony dodatkowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35
absolutnie nie bierz pod uwagę żądnych wyników metodą Volla. Jest tak samo wiarygodna jak wróżenie z kart. Napisz lepiej czy masz jakieś objawy zaburzonej flory bakteryjnej(np. wzdęcia, gazy, biegunki, zaparcia) temat flory bakteryjnej to temat ocean. Stres, alkohol, złe odżywianie itp niszczą florę bakteryjną. Bardzo dobrze jest suplementować się probiotykami ale nie każdy probiotyk będzie dobry dla każdego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
też bym nie brał na poważnie tych wyników. Podobnie na przykład w wykrywaniu pasożytów biorezonansem. Raczej też nie do końca miarodajne, ale umiejętnie przeprowadzony może dać jakiś pogląd, który zawsze trzeba potwierdzać już konkretnymi, bardziej miarodajnymi np. badaniami z krwi.
Dolega ci coś ogólnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli chodzi o dolegliwosci to raczej nie miewam zadnych z wymienionych. Sypiam po 7-8h ,odzywiam sie dobrze (jak wyzej wspomnialem). Stres wystepuje u kazdego ,wiec to normalna sprawa. Na badanie poszedlem z ciekawosci ,ale jak mowicie zeby nie brac go zbyt powaznie to chyba tak zrobie. Zmarnowalem tylko czas i kase ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35
byłem na 4 testach volla. każdy w innym miejscu. poszedłem tylko dlatego że interesuję się tematem układu pokarmowego. na każdym teście mówili coś innego(na jednym zakwaszony organizm, na innym pasożyty, na innym stres, na innym zaburzona flora bakteryjna) są to rzeczy które występują u każdego człowieka. testy volla jak i badanie żywej kropli krwi są tylko po to aby kroić z ludzi kasę(dobry pomysł na biznes) ja mam przerost flory bakteryjnej tzw. SIBO i żaden z tych testów tego nie pokazał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Teoretycznie sibo mogło wziąć się np. od zaburzeń mikroflory, ale fakt faktem, że raczej szkoda kasiory. Pozdro, też walczę z przerostem
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania

Następny temat

Wynik MRI stawu barkowego

WHEY premium