SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybka praca jelit

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
Witam
Zaobserwowałem u siebie szybką pracę jelit, po około dwóch godzin od spożycia posiłku ( akurat po nim wypiłem parzone siemię lniane z pestkami ) ze względów zdrowotnych przeprowadziłem lewatywe i zauważyłem tamte pestki co wypiłem.. czy to normalne, że posiłek tak szybko przeszedł przez jelito cienkie? Chyba, że ta lewatywa spowodowała przyśpieszenie pracy jelit? Czy szybka praca jelit ma wpływ na to, że bardzo wolno przybieram na wadze?
Mam nadzieję, że ktoś spotkał się z czymś takim i wie czy to jest coś złego i ma jakieś wskazówki co robić, żeby tak się nie działo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25
więcej siemienia i lewatywa co godzinę :) pomoże na bank ::)) i licz koniecznie pestki po każdej lewatywie.

Jak masz sprawę, pisz na pw. Odpowiem w miarę szybko.
Nie zbieram punktów, więc możecie nie klikać, a jak ktoś chce podziękować, to pw.
Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Ciekawy sposób nawet

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
Młotki ja poważnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25
no daj spokój, jaja sobie robisz przecież

Jak masz sprawę, pisz na pw. Odpowiem w miarę szybko.
Nie zbieram punktów, więc możecie nie klikać, a jak ktoś chce podziękować, to pw.
Pozdrawiam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w barku

Następny temat

moje stawy i sciegna sa niszczone rozpadam sie -pomocy!!

Wiecej