SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ochraniacze na piszczele i stopę

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 488
mądra wypowiedź :P niby taki inteligenty jestem a nie wziołem tego pod uwage... nie kupuje sobie nowych, będe czuł ból... sog leci :) Ja trenuje sw od miesiąca więc myślałem, że mam poprostu słabe piszczele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
tak, najlepiej pokontuzjowac się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 488
Nie czujesz bólu, nie czujesz błędu... Oto moja nowa dewiza :PP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
od poprawiania błędów masz trenera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 264 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8599
Ja bym brał te twardsze, piankowe. Lepiej chronią, dłużej ci posłużą. Co do tego kopania na tarcze w ochraniaczach na piszczele to się zdziwiłem, bo nigdy tego nie widziałem u siebie w klubie. Trochę nadmierna ta ochrona podczas tarczowania, chyba, że takie kiepskie tarcze macie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 109 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2797
ej no bez przesady hehe
łączyliśmy lowkicki(przeciwnik blokował) z midlami na tarcze

natomiast ból bólem ale jak trafisz porządnie na łokieć albo kolano to nie będzie ci do śmiechu, a techniki sie wtedy nie nauczysz bo przy każdym kopnieciu będziesz wiedział że piszczel jest zraniona
a to czy trafisz w kolano/łokieć zalezy w dużej mierze od tego jak będzie bronił sie przeciwnik

no ale zresztą twój wybór

Trenuj z nami styl Tsunami!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 488
Hmmm... No to po podliczeniu + & - obydwu ochraniaczy, stwierdzam, że chyba lepsze są piankowe, w nich trudno o kontuzje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
jak mocno kopiesz to w kazdym ochraniaczu bedzie bolało jak trafisz w łokieć... ale jak masz geldu to kupuj twarde przynajmniej nie bedzie ci sie łyda pocic ;]]]

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 956
witam - chodze na muay 8 miesiecy mam 176 i 72kg wagi i mialem rowniez problem z wyborem ochraniaczy - kupilem bawelniane oraz piankowe mastera profilowane NS-4 jak byly pokazywane tutaj w temacie na stronie - zaczne od moich prywatnych odczuc - na poczatku zakladajac ochraniacze sztywne piiankowe broniac sie przed lowkickami mialem po treningu straszne since i opuchlizny - ale ot kwestia obicia i przyzwyczajenia piszczeli - z czasem przychodzi "martwica" na wszelkie uderzenia na piszczele jak np u mnie dopiero po ok 4 miesiacach dalo ise to osiagnac - jesli chodiz o tarcze czy worek to faktycznie mastersy piankowe przemieszczaja sie gdy sie kopnie nie majac w trakcie uderzenia piszczlei rownoleglej wzgledem podłoza. Druga sprawa jest komfort - w piankowych czuje sie jakbym mial usztywniana i polaczona stope z piszczelą a przy bawelnianej jest lekko jakby nic nie bylo na nodze ale z kolei barziej czuc przyjmujace na piszczel uderzenia. Ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo - jak mam springi na maxa to zakladamy dwie pary ochraniaczy bawelniane i potem piankowe aby nie bylo obic i kontuzji wiec jest zupelnie bezbolesnie i mozna na praktycznie na maxa isc sparze. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 642
szp. vip, a co wtedy kiey źle kopniesz i sie trwale kontuzjujesz? twoja teoria to jak teoria uderzania piszczelami o framuge drzwi w celu ich wzmocnienia - kompletne głupota. Polecam ochraniacze 2 czesciowe tego typu
http://www.daniken.com.pl/index.php?strona=kategorie&id_kat=74 
http://www.daniken.com.pl/index.php?strona=kategorie&id_kat=74 
w takim komplecie mozna czuc sie "bezpiecznie" pozdr.

"... W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś, albo nie ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

waga i wzrost boksera

Następny temat

Ból prawego kolana

WHEY premium