SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ochota na słodkie - Jest jakiś sposób

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 382 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5462
Witam

Panowie co moglibyście doradzić na zaspokojenie apetytu na słodkie . Odmawiałem sobie z pół roku prawie do zera a teraz mam takie zachcianki ... Czy można jakoś zaspokoić chęci

Co Myślicie o Chromie bądź HCA ? A może macie coś jeszcze lepszego godnego polecenia - z chęcią zakupie coś co pomoże

Z góry dziękuje za podpowiedz

Kto walczy ten może przegrać , a kto nie walczy ten już przegrał ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
podobno po większych ilościach omega 3 nie ciągnie tak do słodkiego

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jeśli jesteś na redukcji to pomysl o diecie IF + ładowania podczas których podjesz sobie słodkie i nie wpłynie to negatywnie na poziom fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 382 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5462
Nie jestem na redukcji akurat . Zredukowałem już ze 116 kg na 94 kg przy 190 cm wzrostu . Raczej ćwiczę na rzeźbę bo nie chce być mocno przypakowany . Ale ostatnio mam ostre napady na te słodkie rzeczy , potrafię wstać o 2 w nocy i zjeść łyżkę miodu bądź ratuje się batonami białkowymi :) Czy Omega będzie lepsza niż Chrom bądź HCA ?? Jest coś co by zahamowało te łaknienie ??

Kto walczy ten może przegrać , a kto nie walczy ten już przegrał ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dużo omega-3, mi pomaga

polecamz TREC'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 382 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5462
Oki w takim razie przejdę się zaraz do Apteki . U mnie jest promo na Omege Olimpa . Dzięki wielkie

Kto walczy ten może przegrać , a kto nie walczy ten już przegrał ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
kup chrom, imo tanszy a chodzi i tak zeby na psyche podzialalo musisz sobie wkrecic po prostu

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba o pomoc przy odzywkach ze sklepu SFD.

Następny temat

BETA ALANINE-dawkowanie

WHEY premium