SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocencie mnie:)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
hehe , może być

Co to oznacza, gdy jesteś w domu a mężczyzna okazuje Ci nagle zainteresowanie i sympatie?
- pomyliłaś domy...


Na wyspie jest trzech rozbitków: dwudziestolatek, czterdziestolatek i siedemdziesięciolatek. Na sąsiedniej wyspie była naga dziewczyna. Dwudziestolatek rzuca się w fale i krzyczy:
- Płyńmy do niej!
Na to czterdziestolatek:
- Spokojnie Panowie, zbudujmy najpierw tratwę.
A siedemdziesięciolatek:
- Panowie, po co! Stąd też dobrze widać.






------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 11 35 964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
kurka wklej swoje zdjecie jak jestes taka modrutka i my ocenimy

"Dużo poświęcisz aby osiągnąć swój cel, zdrowie nie powinno być jednak częścią poświeceń"

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Qrka, wiesz, co mnie zdziwilo w Twojej wypowiedzi? Zdanko "tylko z nim ewentualnie moglabym zawrzec blizsza znajomosc". Jesli rzeczywiscie znajomych dobierasz sobie po wygladzie, to szczerze wspolczuje. A jesli chodzilo Ci o zwiazek partnerski, a nie tylko znajomosc, to wspolczuje tym bardziej. Ja patrzac na czyjes zdjecie, w zyciu nie potrafilabym stwierdzic, czy moglabym o nim kiedys pomyslec jak o ewentualnym partnerze. Do tego potrzeba troszeczke wiecej niz pozytywnego wygladu.
A tak poza tym, to co to takiego "nie jestes w moim typie"? Nie kieruje tego tylko do Ciebie, bo wiem, ze wielu ludzi tak mowi. Jak dla mnie to puste slowa, bo albo ktos mi sie podoba albo nie, a "moj typ" nie istnieje.
I jeszcze cos: "Dziewczyny nie lubia zakapiorow". To ciekawe, bo moje obserwacje wskazuja na cos zupelnie innego. I nie mowie o sobie, bo Filek nie jest "w moim typie" chociazby dlatego, ze jest zdecydowanie za mlody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
==Zdanko "tylko z nim ewentualnie moglabym zawrzec blizsza znajomosc".==

Oceniałam faceta ze zdjęcia, najlepsze wrażenie zrobił na mnie ten w środku..oczywiście nie wchodzi w grę żadna bliższa znajomość z tym facetem.
Ale przecież Filek chciał, aby mu napisać co ktoś myśli na jego temat-na temat tego zdjęcia - to napisałam.
Domyślałam się, że nie wszyscy będą zadowoleni moją wypowiedzią..ale mam napisać, że jest sexi czy extra...tylko dlatego bo wszyscy byliby wtedy hepi..
A stwierdzenie "nie w moim typie" oznacza dokładnie to co napisałam, jeżeli ktoś nie jest w moim typie to jest jakby "poza konkursem".

==Jesli rzeczywiscie znajomych dobierasz sobie po wygladzie, to szczerze wspolczuje.==
Ja nie miałam oceniać moich znajomych, tylko chłopaka ze zdjęcia a nie jego charakter..czyż nie tak??????

==I jeszcze cos: "Dziewczyny nie lubia zakapiorow". To ciekawe, bo moje obserwacje wskazuja na cos zupelnie innego. ==
Przykro mi, że masz takie towarzystwo, które lubi zakapiorów, ja się z tym nie spotkałam, a wydaje mi się, że żyję na tym świecie troszkę dłużej niż TY.

==jest zdecydowanie za mlody.==
W jedej kwiestii chociaż się zgadzamy!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
==że żyję na tym świecie troszkę dłużej niż TY.==

uuupssss chyba nie miałam racji, ale może....nie wiem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic mi do tego, ze Filek Ci sie nie podoba i bardzo dobrze, ze to napisalas, bo przeciez o to mu chodzilo (tzn, ocene jego wygladu). Po prostu nie spodobalo mi sie to, o czym pisalam poprzednio, bo zrozumialam to tak, ze wyglad jest najwazniejsza rzecza w Twojej ocenie czlowieka. Zgoda, specyfika tego posta jest ocena wlasnie wygladu, a nie charakteru (tym bardziej, ze go nie znamy), ale Ty nie napisalas po prostu: "nie podobasz mi sie i tyle, za to podoba mi sie ten chlopak w srodku", tylko uzylas stwierdzenia, ze tylko z tamtym moglabys zawrzec blizsza znajomosc. Ja czegos takiego nie rozumiem, dlatego tak zareagowalam. Na podstawie zdjecia zbyt wiele nie mozna powiedziec o czlowieku. Byc moze to tylko niefortunne stwierdzenie z Twojej strony, ale zabrzmialo jak dla mnie tak, jakbys byla pusta i prozna panienka Nie obrazaj sie, bo rzadko oceniam kogos po jednej tylko wypowiedzi i to bylo tylko takie wrazenie, a niekoniecznie stan faktyczny
Co do zakapiorow i upodoban kobiet do nich, to nigdzie nie napisalam, ze mowie o swoich znajomych. Po prostu widze, ze zazwyczaj przy takich gosciach kreca sie jakies dziewczyny (nie wnikam w ich pobudki ani poziom inteligencji ) Poza tym Filek tez pewnie ma powodzenie u plci pieknej, bo po zalozeniu tego posta wyraznie czekal na komplementy, wiec wnioskuje, ze sporo ich slyszy w realu.
A tak poza tym, to duzy plus dla Ciebie za zdecydowanie i swobode w wyrazaniu swoich opinii

PS. Ja nie ukrywam swojego wieku, wiec w profilu mam prawdziwe dane, czyli latwo mozesz stwierdzic, czy zylas dluzej ode mnie. Dla mnie to nie ma wiekszego znaczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Wrzućcie fotki dziewczyny , Was po oceniamy



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 11 35 964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brutus, nie ma sprawy. Jak tylko kupie sobie aparat cyfrowy lub skaner, czyli w blizej nieokreslonej przyszlosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Tak ciężko w Stanach ,że nie można tej przyszłości określić ? :)
Ale trzymam za słowo , ocenie czy rownież "zakapiory" czy nie



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 11 35 964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

avatar ale w profilu..!!!

Następny temat

Mój malutki amstaff

WHEY premium