SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena sylwetki

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 100
Po co?
Aby zobaczyc opinie innych osob (przedewszystkim znajacych sie na kulturystyce,bo takich osob jest malo w moim otoczeniu).tkanka tluszczowa jest nanpoziomie 9 % ,naturalnie wszystko zbudowane...
waga:79kg
wzrost:180cm
Wiek:18-19 lat
Staż:3 lata
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 100
Dieta na pewno nie na maxa ..na waxze wyszlo 8% , wiec mysle ze mowi to samo za Siebie , ale jestem ogolnie zadowolony z zawodow chociaz zajalem 5 miejsce na 6 , pozowanie i pewnosci Siebie na scenie i ogolne prxygotowanie bylo slabiutkie , nastwpny rok pojdzie o wile lepiej , brakuje mi jeszcze ksztaltow klaty i plecy przedewszytkim , ale teraz jestwm jeszcze bardxiej zmotywowany i wiem co i jak wiec nie zaluje :) a co do zdjecia , niemam po co wstawac nowe bo moja forma byla w sumie taka sama jak ta na zdjeciach ktore wstawilem , dzieki za ocene ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 100
Tak to wygląda..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Kolego przeczytaj regulamin i uzupełnij temat

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 100
Przeczytalem, ale nie bardzo rozumiem co zrobilem zle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
no to słabo czytałeś minimum 5 zdjęć !!

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 100
Ty widocznie tez, bo o kulturze pisania tez cos jest w regulaminie..ale dzieki , poprawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
a widzisz w jakieś mojej wypowiedzi brak kultury?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 100
:)













1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 100
Wykrzyknik tak na prawde o nic, jesli sie popatrzysz na to co on oznacza na prawde to zrozumiesz , ale rozumiem ze twoj wykrxyknik jest ' nieswiadomy' wiec juz nic , niema co sie spinac, nie po to zalozylem temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
ładna pełna sylwetka , jak dla mnie słabo wypadły kaptury i łydki (może wina fotek)
pod jakies zawody się szykujesz?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 100
Dzieki za ocene :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1.5 roczna przemiana (-30kg)

Następny temat

ocena sylwetki

WHEY premium